Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Návštěvník

to se nesmí? ;)

Však jsou to ostatně tooly ne ? :)

Normálně to zalej stovkou i s hodinkami a pak napiš co se stalo, snažil jsem se googlit a nic moc jsem nenašel. Tady třeba článek pojednává o rozdílech teplot, ale pořád se nejedná o vařící vodu, tak by mě to celkem zajímalo :)

https://www.crownandcaliber.com/blog/will-temperature-climate-affect-watch/

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však jsou to ostatně tooly ne ? :)

Normálně to zalej stovkou i s hodinkami a pak napiš co se stalo, snažil jsem se googlit a nic moc jsem nenašel. Tady třeba článek pojednává o rozdílech teplot, ale pořád se nejedná o vařící vodu, tak by mě to celkem zajímalo :)

https://www.crownandcaliber.com/blog/will-temperature-climate-affect-watch/

 

někteří s hodinkama chodí i do sauny, že jo? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take gratuluji, moc pekne!! Souhlas na Tve ruce vypadaji super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky.

No jo, ja jak nosim Emperory, tak mi tohle nijak extra velky neprijde. A vubec, trikila jsou maly hodinky.

Já vím, že se zase chytím, ale mě opravdu nepřijdou moc velké či masivní a popravdě když jsem je vzal na ruku, čekal jsem záblesk a nepřišel :mellow: mě třeba berou víc Suma (nebo určitě 600). Buď jsem se k nim ještě "neprohodinkoval" nebo mě minuly....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Já vím, že se zase chytím, ale mě opravdu nepřijdou moc velké či masivní a popravdě když jsem je vzal na ruku, čekal jsem záblesk a nepřišel :mellow: mě třeba berou víc Suma (nebo určitě 600). Buď jsem se k nim ještě "neprohodinkoval" nebo mě minuly....

Ale blbost, ne kazdymu se musej nutne libit, to je v poradku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...