Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

@vojta1 @stosi

Panove, hanba mi, ale presne nevim, co to je za model. Borec je oznacuje jako 7s26-040 a je to normalni skladacka vseho mozneho ve stylu seiko ze 60. let. Za par kacek z ebaye z Malajsie. Tenhle styl se mi libi a chtel jsem ho zkusit. Hodnotny sberatelsky kousek to ale neni.

Na druhou stranu musim rict, ze ten cifr je pastva pro oci. Plasticke indexy a napis Seiko je super. Uplne jinej level nez 007/009. Tesim se, az je dam vedle svych skx399 jen tak pro srovnani.

Jinak borec je furt prodava, pokud budete chtit, poslu link.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, hodim sem link :)

Verejne ale prohlasuju ze:

1. S prodejcem nemam spolecne malajske konto ani milenku.

2. Neni to reklama.

3. Neni to navadeni nikoho k bastleni a prodavani zbastlenych hodinek :)

 

No, snad jsem si tim trosku vykryl zada...

Link na prodejce: http://www.ebay.com/...=p2047675.l2559

Link na konkretni kousek v nabidce: http://www.ebay.com/itm/291865012737

 

Jen borci, bacha na to. Dnes se me na ne nezavisle na sobe ptalo asi pet lidi. Tak bych jen nerad, abyste se prehazovali navzajem. Borec jedny proda a dalsi hodi do drazby. Moje byly tusim cislo 39, ted uz tam ma 44. Na vsechny se dostane. Budte trpelivi.

 

Jinak velikost 38mm, takze zhruba velke jako igeny. Ovsem rozpeti nozicek je 22mm. Lumi je tragicka, nejvic sviti lumibod na lunete, pravdepodobne proto, ze je nova. Indexy sviti spatne a rucicky skoro vubec. Reknu to asi takto, pokud Monstra sviti jako jaderna elektrarna, Igeny sviti jako zarivka v kuchyni a tyhle bastliky sviti jak petrolejka...

Sice maji sroubovaci korunku, ale na vodotesnost bych se bez tlakovky nespolehal. Presnost strojku 7s26 je ve hvezdach a zalezi na stesti :D

Je tam proste hodne promennych, ale to je na tom to krasne. A ten cifr je fakt super :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...