Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Tak jsem na základě Pebeho fotek objednal tyto Pětky. No první dojmy jsou: a) jsou mi malé B) tah je naprosto úděsný a strašně trhá chlupy :D, nechápu jak to na tom někdo vydrží nosit. 

Zase za tu cenu, navíc tu byly za dva dny...Na řemenu budou fajn. Navíc ta barva je krásná a celkově fajn, na hodinky za cenu řemenu. 

post-22755-0-29491700-1477398401_thumb.jpg

post-22755-0-22259600-1477398403_thumb.jpg

post-22755-0-16082700-1477398405_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu jsem si na srazu v Jeseníkách půjčil na ruku tento úžasný kousek, který jsem okamžitě začal nutně potřebovat. :-)

Leč jsem zapomněl typ a i čí byly. Poradíte někdo pls, ať můžu začít shánět? Díky.

 

Seiko Bullhead 6138-0040

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem na základě Pebeho fotek objednal tyto Pětky. No první dojmy jsou: a) jsou mi malé B) tah je naprosto úděsný a strašně trhá chlupy :D, nechápu jak to na tom někdo vydrží nosit. 

Zase za tu cenu, navíc tu byly za dva dny...Na řemenu budou fajn. Navíc ta barva je krásná a celkově fajn, na hodinky za cenu řemenu. 

 

to byla rychlovka, náhodou mi přijdou tak akorát ;)

tah mi teda chlupy netrhá, asi že jich moc už u zápěstí nemám :)  akorát mi byl dlouhej tah před sponou, tak jsem musel "násilím" odebrat ještě jeden článek, jinak to jsou super univerzálky, vydržely v pohodě i hodinové plavání v bazénu, i to potopení do 3 metrů zvládnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...