Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Gulas: taky se přidávám ke gratulacím. Užívej si je. Jsou to skvělé hodinky. Mimochodem, můžu se zeptat kolik jsi dal za tu lunetu a kde jsi objednával?

 

Díkec. Luneta je od Harolda (Yobokies) a aktuální nabídka na Sumo je zde. Přišla mě na $29 včetně pošty. Ptal jsem se v Koscomu a šoupnou mi ji tam za 300 Kč. Takže cca 1000 včetně práce. Za mě velká spokojenost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

James měl ty moje, tj 7549 7009. Jestli se nepletu, tak toto jsou starší 7549 7000 určené pro japonský trh, takže nejstarší quartzový tuňáci vůbec...jinak samozřejmě velká paráda Piplíku, a jsou v super stavu

Díky. Jsou opravdu v super a originálním stavu a s kanji datovým věncem, takže z Japonska jak píšeš. Moc si je užívám v kombu s Marinemastery SBBN015.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

siwi: asi jo Vojto, Sumo mam uz rok :)

Diky, jsou to moc prijemne a prudce nositelne hodinky. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Piplík: Parádní kousek, ty jedeš. Škoda, že ti to nevyšlo na Seiko sraz, to by byla velká ozdoba...

Golden Tuny jsou super, ale pořád mi chybí ten jeden kus do sbírky, který se mi nedaří najít. "Ashtray" Tuna Gold 7C46-6009. Ten "popelník" snad neseženu! Máte jej někdo tady na fóru, že by udělal nějakou minirecenzi? Díky

post-41349-0-01968500-1494923685_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Golden Tuny jsou super, ale pořád mi chybí ten jeden kus do sbírky, který se mi nedaří najít. "Ashtray" Tuna Gold 7C46-6009. Ten "popelník" snad neseženu! Máte jej někdo tady na fóru, že by udělal nějakou minirecenzi? Díky

 

Odkaz na článek o popelnících, pokud jste jej náhodou nečetli: http://www.network54.com/Forum/78440/thread/1231055871/7C46-6009-6010

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz na článek o popelnících, pokud jste jej náhodou nečetli...

 

Já teď zhltnul tu ten:

ttps://thespringbar.com/blogs/guides/the-seiko-tuna-collectors-guide

I ty další pod článkem :)

Upraveno uživatelem Sergej Vasilijev
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...