Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

farbakp: jak stale len obdobie samuraiov! Me se zrovna ta Tvoje fotka a samo. hodinky moc libi! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

farbakp: jak pise kolega nade mnou, ten mezistupen by to chtelo :) na druhou stranu, proc ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ber rovnou MM300, Seiko toho moc lepšího nemá a v daný cenový bych řekl vedou. Já po SKX (kde mě zklamal kalibr) Suma skočil bez zamyšlení, Šóguny promyslel a skočil zrovnatak rovnou na MM300. Nepřekonatelný tooly. Navíc jsem měl i kliku na přesnost, zpočátku -3, dneska dělaj mezi -2 až -1s/den. A jako bonus jsem je pořídil tak akorát dorasovaný, aby mě nemrzelo v tom vesele pokračovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes bych šel taky rovnou do MM300, ale je těžký si tu hromadu peněz (alespoň tedy pro mě, pro někoho to je nic) v hlavě nějak opodstatnit. No na jaře jsem se tu ptal jaké první automaty koupit a i 20000kč pro mě bylo moc. Nakonec jsem koupil suma (dobře jsem udělal, ještě jednou díky za rady), želvy, Hamtumy, zase želvy, mezi tím nějaké ty primky a teď MM. Ale konečně jsem spokojen. Ty hodinky mají všechno co jsem kdy chtěl a i mnoho detailů navíc. Neváhej a běž do nich!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dantechno: mal som v plane Seiko Sumo ale podla rad clenov fora - ich mam preskocit a rovno ist do MM..

 

 

Odoslané z iPhone 7 Plus cez Tapatalk

 

Čiže nasadiť uniformu, zaradiť sa, zarovnať do radu. Nemusíš mať to, čo poradia členovia pod vplyvom davovej psychózy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cez víkend som prezúval pneu tak som prezul už aj Suma, predsa len kovový náramok v zime chladí a guma je príjemnejšia. A táto im navyše sekne a je desne sexi ;)

post-13062-0-99576300-1510572798_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Almi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...