Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Je mi do placu...kde je kua ten klub milovnikov malych hodiniek?

Moja draha mi dnes vravi... "ty mas nove hodinky"? Takmer ma vystrelo, okamzita pohotovost, "ze to ako myslis?" pytam sa.

A ona, ze take male hodinky u mna este nevidela, ci som si nahodou nevzal nejake jej, na ktore zabudla (ha ha ha)...ale ze skor si mysli, ze take som este nemal a ze urcite som si nieco kupil.

GS dajvre, MM600 si nikdy nevsimla...to sa jej spodobuje s MM300, to je vsetko rovnake. Darth tuna registruje, ale ze to je hnusne. Na Sagarmatha povedala, ze su nadherne :-)

A teraz na tieto Landaky, ze toto? Ze male, detske hodinky? Co s tym?

Ano, foto skresluje, ale kedze mam 21,5cm zapästie, ozaj to je.... Sa tam vkuse kukam a vazne...no co s tym?

post-18934-0-64679300-1529072176_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi do placu...kde je kua ten klub milovnikov malych hodiniek?

Moja draha mi dnes vravi... "ty mas nove hodinky"? Takmer ma vystrelo, okamzita pohotovost, "ze to ako myslis?" pytam sa.

A ona, ze take male hodinky u mna este nevidela, ci som si nahodou nevzal nejake jej, na ktore zabudla (ha ha ha)...ale ze skor si mysli, ze take som este nemal a ze urcite som si nieco kupil.

GS dajvre, MM600 si nikdy nevsimla...to sa jej spodobuje s MM300, to je vsetko rovnake. Darth tuna registruje, ale ze to je hnusne. Na Sagarmatha povedala, ze su nadherne :-)

A teraz na tieto Landaky, ze toto? Ze male, detske hodinky? Co s tym?

Ano, foto skresluje, ale kedze mam 21,5cm zapästie, ozaj to je.... Sa tam vkuse kukam a vazne...no co s tym?

ˇManželka má vždycky pravdu, přece nebudeš nosit malý hodinky, pošli je dál! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...