Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Ta sekundovka tomu dává grády.

 Jj a radost je koukat jak pluje :)

 

Tyhle hodinky se cely povedly. Nevim, jestli se to uz nekde psalo, asi urcite, ale ja to nikde nechytil. Luneta je ze stejnyho matrose, jako u MM300, nebo je to safir/keramika?

Povedly se určitě  :speak_cool:  Stále se nemohu nabažit pohledu na ten nádherný ciferník, ručičky, no prostě na celé hodinky :snorkle:

Luneta - tak to bohužel nevím a nemají to nikde uvedeno. Zajímá mě to a budu pátrat :D   Třeba to ví Chumpus a odpoví...

 

M-72 to je velká paráda, ať slouží a dělají stále radost.

Díkec!

 

Ja MM300. Furt :-)

 

Tak o nich nebo o SLA 017 jsem již dříve uvažoval, ale dopadlo to, jak to dopadlo.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tubus není, je to monocoque se vším všudy. Chytit závit, klasika,no  :) Pro mě to bylo o to horší že jsem korunku furt rval pod jiným úhlem protože tyhle ji mají na 4 a mm300 trochu výš. Ale už sem chytil správný grif a na podruhé je tam.

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tubus není, je to monocoque se vším všudy. Chytit závit, klasika,no  :) Pro mě to bylo o to horší že jsem korunku furt rval pod jiným úhlem protože tyhle ji mají na 4 a mm300 trochu výš. Ale už sem chytil správný grif a na podruhé je tam.

No fajn, tak hlavne ten zavit neservat, ja to na svejch bejvalkach dycinky tresouci se rukou, se strachem ve vocich, pomalinku srouboval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tubus není, je to monocoque se vším všudy. Chytit závit, klasika,no :) Pro mě to bylo o to horší že jsem korunku furt rval pod jiným úhlem protože tyhle ji mají na 4 a mm300 trochu výš. Ale už sem chytil správný grif a na podruhé je tam.

double

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tubus není, je to monocoque se vším všudy. Chytit závit, klasika,no  :) Pro mě to bylo o to horší že jsem korunku furt rval pod jiným úhlem protože tyhle ji mají na 4 a mm300 trochu výš. Ale už sem chytil správný grif a na podruhé je tam.

Já jsem nezatíženej minulostí, tak s korunkou u mě žádnej problém :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, pokud dobre pamatuju, tak pred par lety chteli jenom za pouzdro na MM300 asi 16 litru, coz uz zajiste nebude pravda. Tady bych to sacoval na minimalne dvojnasobek. Nebo sehnat hodne zrucnyho hodinare. Ale pri setrnejsim zachazeni asi netreba mit obavy. Na druhou stranu, uplne nerozumim tomu, proc tam ten tubus nevrzli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...