Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Díky kluci. V podstatě neexistují žádné ideální hodinky a každému se líbí něco jiného a tak to je správně  :cheers:

 

Osobně sem byl spokojený i s MM300, ale po čase mi začalo vadit, že to prostě nejsou hodinky na denní nošení (to je jen můj pocit na mojí ruce, žádný pokus o flame) díky jejich výšce. Tohle jsem proti nim "oblekovky".

 

Věděl sem, že budou přesné, ale že až takhle? To jsem nečekal. Přesnost neměřitelná lidskou rukou aplikací na mobilu a odchylka 0.1s si myslím, že je pouze mojí nešikovností.

 

Pěknou sobotu všem.

post-21215-0-46973300-1547288903_thumb.jpeg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně sem byl spokojený i s MM300, ale po čase mi začalo vadit, že to prostě nejsou hodinky na denní nošení  díky jejich výšce.

Prý vysoké :)

Když po mm600 nasadím mm300 tak se pokaždé ujistím že jsou to placate oblekovky :D

Už je zas musím vytáhnout z krabice

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Shewcza: gratulace, tvé fotky jim dají další rozměr.

K těm 300vkám, mě mrzí, že mi nesedí. Moc se mi líbí,jsou na pohled ideál. Ale i u šestikyl i u mých baterkových tuňáků mám víc pohodlí. A poměr šířky a výšky lepší jak u 300. U nich mám pocit, že mám na ruce komínek (úzké a vysoké).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, přesně takový pocit jsem z toho po chvilce nošení měl taky. Jinak jim není fakt co vytknout, jsou to skvělé hodinky. Teď v týdnu jak tu šly za 30tis. tak bych je hned vzal, kdybych nebyl tak pomalý...

 

Pořád mi něco říká, že je nutně potřebuji a od doby kdy jsem je prodal jsem se s tím vnitřně nesmířil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...