Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Gratuluju, ale jestli muzes, tak je zkus vyreklamovat. Ten minutovy krouzek je k placi. Inu Seiko :(

Kolegové, asi dlužím objasnění situace. Věc se má tak, že armovací kroužek je opravdu dost šejdrem, byť jsem to původně neviděl a nebral v potaz. Reklamaci jsem měl snahu řešit s prodejcem, který se vůči tomu postavil na zadní. Tudíž hodinky poputují někam na výměnu armováku a s prodejcem si to už nějakým způsobem vyřídím.

 

A k hodinkám Seiko, jako takovým. Byť nemám porovnání s takovými kvanty modelů, jako zkušenější kolegové, tato zkušenost je pro mne navýsost nepříjemná a upřímně absolutně nechápu, jak může Seiko watch corp. dopustit vypuštění do prodeje takovýchto kusů.

 

Na závěr, z mé strany, no offense vůči seikům, ale minimálně já si je už v nejbližší době nepořídím.

 

Pardon za flame.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegové, asi dlužím objasnění situace. Věc se má tak, že armovací kroužek je opravdu dost šejdrem, byť jsem to původně neviděl a nebral v potaz. Reklamaci jsem měl snahu řešit s prodejcem, který se vůči tomu postavil na zadní. Tudíž hodinky poputují někam na výměnu armováku a s prodejcem si to už nějakým způsobem vyřídím.

 

A k hodinkám Seiko, jako takovým. Byť nemám porovnání s takovými kvanty modelů, jako zkušenější kolegové, tato zkušenost je pro mne navýsost nepříjemná a upřímně absolutně nechápu, jak může Seiko watch corp. dopustit vypuštění do prodeje takovýchto kusů.

 

Na závěr, z mé strany, no offense vůči seikům, ale minimálně já si je už v nejbližší době nepořídím.

 

Pardon za flame.

Njn, běžně si toho člověk až tak nevšimne, ale když ano, pak ho síří, i když předtím žádný problém neměl :(. Ten prodejce byl místní nebo zahraniční? Na reklamaci bych asi trval, moc si nedokážu představit kdo by Ti to, s výjimkou právě oficiálního servisu, opravil. Nebo to zkus přes Koscom, který je oficiálním distributorem. Ten kroužek není blbě pootočený, ale natištěný, takže např. hodinář by jich musel mít x, aby mohl zkusit zda některý nelícuji, což samozřejmě nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se divím že ještě někdo nezaložil na instagramu profil, chapter_ring_Seiko,  nerepostuje tam všechny zrůdnosti na které narazí a pak poslal link do Seika až budou prezentovat nějakou fotku s asketickým samurajem co maluje cifr štětečkem z rybích chlupů.

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja som to pochopil uz davno - preto kupujem len u overenych predajcov a ak sa da - z druhej ruky. Paradoxne je to lepsia volba ako grey market alebo nedajboze skokotnely AD. Vidis co kupujes, ziadne argumenty - naco fotky sak je to nove atd.

 

Pokial ide o kvalitu, tak tie lacne Seika idu z kopca, o tom sa snad ani bavit uz netreba. Ze im na to stale niekto naleti..

 

Po 4 rokoch denneho obuchavania:

post-4112-0-32555900-1548412117_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už si od seika asi nekoupím nic, co by mělo vnitřní mezikroužek. seru jim na to, kurvám šikmookým (spíš pidlookým). 

těch několik diversek co mám jsou ok a víc nemusim.

 

poslední dobou stejně nosím tyhle maličký alby..když člověk nemá čas se hodinkám věnovat a ani o nich - krom zjišťování času - nechce vědět, tak jsou pro mě ideální volba. super přesnost, supernízká hmotnost, super vodotěsnost, skvělá lumi, day/date = mají vše co potřebuju (machrindex nepotřebuju). 

od podzimní změny času udělaly +3 vteřiny :D

 

post-5667-0-22492000-1548414365_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co přišly, ještě jsem je nesundal z ruky. Abych nebyl v pokušení, MM300 šly o dům dál.

 

post-17198-0-37743700-1548414528_thumb.jpg

 

A s těma "lacinejma" Seiko to mám stejně, už pro mne přestaly existovat. Jenom mě trápí, že sem přijde chlap se pochlubit a místo chvály a povzbuzení dostane plivanec. Veškerá radost je hned ta tam. Jenomže jak chcete v podobnejch případech držet zobáky? To se nedá, reagovat "moc pěkný, gratuluju!" apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne ako pise Americkej. Aspon ja teda, akonahle prestanem mat rad nejaku vec, je koniec...musi z domu proste.

Mozno to MrGas da, drzim mu palce.

 

edit: ked to po sebe citam, tak ja som tomu tiez asi pomohol kua :-)

Upraveno uživatelem EpsteinBarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakoupil jsi u AD nebo máš oficiální záruku? Reklamuj to. 

Chceš si hodinky koupit u AD, ale mají závadu? Řekni, že je chceš jen když to napraví.

Koupil jsi u šedivky? To máš blbý, oprava nejspíš půjde z tvojí kapsy.

 

Seiko má z globálních značek suverénně nejnižší procento reklamací. Když tyhle věci budete reklamovat a to číslo se změní, tak na to dřív nebo později bude muset značka reagovat. Já to zástupci Seika říkám vždycky, když tu je. Řeší to i distributoři, ale jak píšu, když se jim zvedne procento reklamací a půjde hlavně o tyhle nepřesnosti, tak se snad proberou.

 

A jen bych opravil, že Koscom není distributor, to je jiná firma. Koscom je společně s Dealem servisním centrem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenomže tahle ostuda vůbec není o Tvým boji "AD vs šedivky", tyhle zrůdnosti padaj z konce jedný linky. Ať už se k tomu ten kterej prodejce postaví jakkoliv, AD nebo ne, na tom až tak nezáleží. Hlavní kretén je tu výrobce, co si podkopává vlastní prestiž a přichází o fandy značky. Jo a Šóguny mi taky nepřipadaj z kategorie "lacinej šmejd", aby nestály za výstupní kontrolu. Je to neobhajitelný. Začínám bejt fakt rád za novej cifr na GS, kde zmizelo SEIKO logo. Je to jasná zpráva, že kvalitu umí a striktně oddělují od výkonů Seika.

 

Edit: Reakce na post ob jeden.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...