Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

 

ggrand- A proc si nevyreklamoval ty svoje modry?

Tezko rict, o kterych mluvis, mel jsem 4 modre suma :D no a vyreklamovat bazarovku je problem a hlavne moje nikdy nemely az takovy problem jako tady maji tyhle cerne a navic vim z komunikace s kolegou, ze je bral nove, takze tam pravo na reklamaci je preci jen vic na jeho strane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co přišly, ještě jsem je nesundal z ruky. Abych nebyl v pokušení, MM300 šly o dům dál.

 

DSC00973.JPG

 

A s těma "lacinejma" Seiko to mám stejně, už pro mne přestaly existovat. Jenom mě trápí, že sem přijde chlap se pochlubit a místo chvály a povzbuzení dostane plivanec. Veškerá radost je hned ta tam. Jenomže jak chcete v podobnejch případech držet zobáky? To se nedá, reagovat "moc pěkný, gratuluju!" apod.

Me by spis prislo spatne nekomu mazat med kolem huby. Je lepsi zavcasu zjistit chybu a pokusit se ji reklamaci napravit, nez si toho vsimnout az bude pozde.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tezko rict, o kterych mluvis, mel jsem 4 modre suma :D no a vyreklamovat bazarovku je problem a hlavne moje nikdy nemely az takovy problem jako tady maji tyhle cerne a navic vim z komunikace s kolegou, ze je bral nove, takze tam pravo na reklamaci je preci jen vic na jeho strane.

Mel jsem na mysli ty, co momentalne prodavas. Ja je mel taky asi trikrat, starsi verzi, ale bylo to v poradku. U techhle novejsich je to koukam horsi a horsi. SKX 007/009 to samy, aby se je clovek bal koupit z e-shopu. Ach jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem na mysli ty, co momentalne prodavas. Ja je mel taky asi trikrat, starsi verzi, ale bylo to v poradku. U techhle novejsich je to koukam horsi a horsi. SKX 007/009 to samy, aby se je clovek bal koupit z e-shopu. Ach jo.

myslím, že to tady Chumpus napsal celkem srozumitelně ...... když to stojí za hovno, tak to na místě nekupujte nebo si vyberte jinej kus nebo to vraťte prodejci (eshop) ..... až budou mít prodejci plný sklady nepodarků a vrácených kusů, tak to třeba začne někdo řešit ..... dyť je to prostý ....lamentování je celkem zbytečný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

YPO- lamentovani mozna zbytecny je, ale pokud je situace takova, jak tady popisoval jeden z kolegu, ze prijdes do kamennyho obchodu, prodavac ti predvede ctyri kusy stejnyho modelu a z toho jsou tri spatne, je to asi blby, ne? Ja mel Suma i SKX nekolikrat pred par lety a nevzpominam si, ze by to byly takovy zmetky. Ted, kdyz se podivas jen do mistni inzerce na zminovany modely, je to spis ve vetsine pripadu pruser. A to si nemyslim, ze by vsechno bylo od sedivek. Pokud si je objednam z e-shopu a tohle mi prijde, vratim to. Pokud mi to poslou podruhy stejne dojebany, uz si tam nikdy nic nekoupim a budu vytocenej. Proste ta QC je posledni roky horsi a horsi, chapu, ze delaj ohromny mnozstvi hodinek, driv jsem tohle vnimal spis jako vyjimku. Ted mi jako vyjimka pripada, ze je to v poradku. A vadi mi to o to vic, ze jsem velikej fanousek Seiko a prakticky jiny hodinky nenosim.

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

YPO- lamentovani mozna zbytecny je, ale pokud je situace takova, jak tady popisoval jeden z kolegu, ze prijdes do kamennyho obchodu, prodavac ti predvede ctyri kusy stejnyho modelu a z toho jsou tri spatne, je to asi blby, ne? 

noa ? ..... tak si to prostě nekoupím ...... buď to koupí někdo komu to nevadí a nebo to na tom krámě zůstane tak dlouho než to prodejce začne řešit s distributorem a distributor se seikem ...... de o úplný hovno ...... jenom opět lamentuješ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noa ? ..... tak si to prostě nekoupím ...... buď to koupí někdo komu to nevadí a nebo to na tom krámě zůstane tak dlouho než to prodejce začne řešit s distributorem a distributor se seikem ...... de o úplný hovno ...... jenom opět lamentuješ

 

YPO, skus chvilu vnimat co hovoria ostatni, nech zase nemusis teatralne odchadzat..  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak. dopredu ocekavat vopruz na radosti z porizovani zrovna neprida. tohle neni okecatelny peclivym vyberem ani reklamaci - neni to snad zadnej smuk z trznice, kde by byl clovek ochoten tohle akceptovat. dyt jsou to kurva znackovy hodinky za tisice.

 

no nic..ja stejne takhle:

 

post-5667-0-02609700-1548499403_thumb.jpg

 

post-5667-0-85003200-1548499418_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...