Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Jo, sem mu je prodal.

Měl jsem kdysi silné SD mámení.

       ... ty landmaster nebyly zas tak špatné .

 

attachicon.gifdogfoxduo_h.jpg

 

Jaké byly lepší? Landaky jsem na ruce měl ale bylo to hranici toho co bych jako introvert unesl. Kdyby byly piskovane aspon. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

len si ujasnime pojmy - Sagarmathy su "male hodinky" len pre nas mogonov oziarenych cernobylom. Ukaz ich na vyrocnom zraze v Hobitine a utlcu ta tymi ich malymi ciapockami na smrt.

 

vcera som v lietadle videl cinskeho uctovnika na uteku, mal na ruke odhadom 28mm hodinky. Bez srandy - konzervativna damska velkost. Inac standardny okuliarnaty cinan v obleku, nevysoky, ale normalny chlapik. Tie minihodinky vyslovene bili do oci. Take 36mm by mu sadli ako uliate. Proste kazdy je nejaky pacient.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké byly lepší? Landaky jsem na ruce měl ale bylo to hranici toho co bych jako introvert unesl. Kdyby byly piskovane aspon. 

Pocitově, a na ruce byly Landmaster daleko lepší - prostě titan a tvar pouzdra, seděly na ruce jak ulité. Dobře se nosily na nylonu i na tahu který se parádně zužoval 24/18.

 

 

 

SD tuna sedí na ruce líp než emperor, kvůli jinému shroudu působí menší.

Ale emperor byl vždy za každých okolností faforit č1. :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pocitově, a na ruce byly Landmaster daleko lepší - prostě titan a tvar pouzdra, seděly na ruce jak ulité. Dobře se nosily na nylonu i na tahu který se parádně zužoval 24/18.

 

attachicon.gif dogfox01_9.jpg

 

SD tuna sedí na ruce líp než emperor, kvůli jinému shroudu působí menší.

Ale emperor byl vždy za každých okolností faforit č1. :)

 

attachicon.gif 1.jpg attachicon.gif 2.jpg

Na ruce super, ale ta vyska nic moc.

Asi casem zkusim spise ty MM300 styl landaky.4772add74ac07837e21f8c54aac0976b.jpg7445e19d0224307a82f715119c858d48.jpg

 

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...