Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Dík, jsou super, ale na mě v moc hezkým stavu a ve full setu s krabkou a papírama, tak je nosím jen svátečně doma, když se mi nechce nabíjet kapacitátor indukční nabíječkou. Ale souhlas, že takhle podle mě vypadají ideální GMT hodinky. Docela mě baví ten titan, mám i klasický Landmastery, který jsou taky titanový ale ty povrchy jsou na obou úplně jinej sport.

 

tak je, japonci vedia titan na sto sposobov.. a nosi sa to paradne, aj tie velke hrudoidné kusy ako tieto moje alebo MM600.. z pohladu hmotnosti lepsie ako bezne ocelove hodinky. co uz potom standardne velkosti v titane - to nevazi nic. plus farba a povrch toho kovu su rozhodne zaujimave.

 

no ked ti budu na obtiaz, tak posli SZ :) teda: najprv mne, az potom wawrikovi :)

 

 

Tak ještě jedni lanďáci do party ;-)

attachicon.gif5D53DAA8-63BB-4DFF-8AA7-A75254B3EAE6.jpeg

 

spravne. kto nemá Landmastre je hnilé vajco

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... pravda. A ešte mu aj odstávajú uši.

 

no ked ti budu na obtiaz, tak posli SZ :) teda: najprv mne, az potom wawrikovi :)

Ja som teraz v Nepále, takže na to tvoje verbálne otieranie sa zenovo prdím. A hlavne - aj tak chcem Madmaxxove :) Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... pravda. A ešte mu aj odstávajú uši.

 

Ja som teraz v Nepále, takže na to tvoje verbálne otieranie sa zenovo prdím. A hlavne - aj tak chcem Madmaxxove :)

:-)) utekl jsi před tím předvánočním šílenstvím do Nepálu?

Mám tě tu teda zapsaného... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...