Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Zdravím kolegové! Mám na vás otázku i když nevím jestli to sem patří ale nechci kvůli tomu zakládat nové vlákno :) včera mi přišly nové hodinky a já na netu objevil dvě různé verze. Jedny mají na ciferníku nápis Seiko logo prospex a nápis solar a ty druhé zase nápis Seiko nápis solar a nápis chronograph nevíte někdo proč tomu tak je? Já mám tedy ty stim logem prospex díky za pomoc přikládám fotopost-69083-0-27402600-1584689075_thumb.jpgpost-69083-0-43763200-1584689116_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě vintaze nelákají a vůbec se toho bojím, ale tady jsem prostě vzdorovat nedokazal. Cifr věk nezapře ale hodně dobrý, hezky chodí, oba rychloposuvy nádherně posouvají a 56KS pouzdro je podle mě hezčí než původní 44GS.

 

Taky se mi dycky líbila dynka s polovinou textu servisního manuálu, a ten medailon může na dnešní standardy působit humpolacky, ale o to větší má kouzlo. A že to je monokok je jen taková třešnička na dortu.

99a7a13538d2752a31377939d746ac26.jpg

 

Edit: safra safra, že by si Suwa dala dobrovolně na medailon Daini blesk ... no nic. Nádherný jsou stejně :)

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...