Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Nedělní dopoledne. Sám ve firmě...

 

post-30813-0-42824900-1586073283.jpg

 

... MM200 su pre mna asi najkrajsie Prospexy. Paci sa mi na nich hadam vsetko, rucicky, sirka lunety a jej zasadenie do puzdra, samotne puzdro. Korunka na spravnom mieste :) Rozumiem, nie je to vyssi divci, ako MM300 alebo nebodaj GS, ale cisto z hladiska dizajnu parada. Vzdy ma potesi, ked sa tu objavia, nech uz v akejkolvek farebnej verzii.

Mám úplně stejnej názor (pokud jde o Prospex divery).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedělní dopoledne. Sám ve firmě...

 

attachicon.gifMM200 nedele.jpg

 

 

Mám úplně stejnej názor (pokud jde o Prospex divery).

Ach jo.. Skoda, ze mam problem s velkostou tych MM200 a mnohych inych, co tu vidim. Su tak tesne pod limit, co este znesiem. SKX milujem, ale tie su pre mna uplne mimo. Hlavne kvoli "Lug to Lug"

Suma su tak LTT. MM200 su opticky o dost mensie, aj ked na papieri to tak nevyzera.

 

Alebo je to cele len o hlave..

Upraveno uživatelem junior300
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo jako navštívit královnu v plavkách :)

Na svou obhajobu:

Zaprvé by mě to asi ani nenapadlo, kdyby měl tah k těmhle jinak moc povedenejm EDC potapkam normální koncovky (je šílený, jak se to postupně vysisovava, vůbec nechápu, jak to u moderních hodinek může někomu nevadit).

Zadruhé jsem toho šedivého pštrosa už měl doma, byl chudák bez uplatnění od dob Stowa Ikarus.

A zatřetí nikdy neříkej nikdy, abych se ti za pár let nemusel smát :)

 

edit: teda co ta ťapka napřímo s fotkama dokáže trochu zvedá kyblík i mně, ale lenost je holt lenost).

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...