Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Dik.

Ou, malicke su :( Ale krasne.

No nám, co jsme zvyklí nosit starý Primky, přijdou tak akorát. :D :D :D Nemám moc silnou ruku a tak je pro mě 37 mm příjemně nositelných.

Ty pětky jsou super, bohužel doplatily na to, že jsou to pětky...takže mají integrovaný plechový depilační tah a řemen tam skoro nedáš, velká škoda a promarněná šance.

Tak tak. Nicméně jako celej jsou moc krásný a tak je to pro mě akceptovatelné mínus. K těm základním pětkám ten plecháč tak ?ák patří. ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na StrapCode zimní kombinace, na modrém gumákovi a brozno shroudu letní, která je lepší? Nejsem si tou gumou jistej. Díky za názory.

 

Mimochodem ty hodinky jsou super, baví mě ten custom.

Davide,mě se to na té gumě moc líbí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní, měsíc tak a měsíc tak, to chvilku bavit vydrží. Mimochodem, sluší jim to oboje. Na gumě ideální na slanou koupačku. 

 

Guma je super, len to modrou som si nie uplne isty. Za mna teda zimna konbinacia. Ale inak vkusne kombo. Dobre to mas..

Díky. Nicméně, dopadlo to jinak. Dal jsem původní shroud, ten opískovaný originál a dal původní gumu (tedy původní Seiko), jenže mi přišla příliš tenká, tak jsem vyštrachal "24" N.D., seříznul na hulváta "Krysou" a nahodil, teprve teď jsem spokojen, až na to, že se na gumě drží bordel, tak ideální kombinace, ta dvacetčtyřka je krásně robustní. Bronzo luneta super, ale tlouklo se to s modrým ISO, chtělo by to černý. Takže zatím tak a jeden rychlocvak.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Díky, páni!

Nádhera, mě by ta barevnost přišla fajn vyloženě do nějakého komba (třeba motorka ve stejných barvách) :-)

Ale co že jsi dělal s tímhle shroudem ? Já jen že mě to možná čeká, popřípadě koupit nový. Byl pád na žulové kostky... :-//((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...