Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Přijde to jenom mě, nebo to vidí i ostatní? Na těch oranžádách vidím jasně jinou barvu lumi na ručičkách a jinou na indexech. A jako bonus luneta má svůj vlastní odstín do třetice. Jinak milý hezký hodinky, ale tohle by si mělo Seiko teda pohlídat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Přijde to jenom mě, nebo to vidí i ostatní? Na těch oranžádách vidím jasně jinou barvu lumi na ručičkách a jinou na indexech. A jako bonus luneta má svůj vlastní odstín do třetice. Jinak milý hezký hodinky, ale tohle by si mělo Seiko teda pohlídat...

Luneta má zlaté indexy. Zlaté jsou i ručky. A lumi na indexech a ručkách vypadá skutečně jinak i naživo. Jen nevím, jestli to je tím, že jsou ty ručky zlaté nebo je to jiná lumi. Spíš si ale myslím, že je to záměr. Upraveno uživatelem Emiliano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se to líbí tak i tak. Prostě dobrý hodinky :)

Mě taky, ale ještě je tady jedna decentní varianta, vyloženě letní - žlutý ala ISO a nechat tak.

 

Nádhera, mě by ta barevnost přišla fajn vyloženě do nějakého komba (třeba motorka ve stejných barvách) :-)

Ale co že jsi dělal s tímhle shroudem ? Já jen že mě to možná čeká, popřípadě koupit nový. Byl pád na žulové kostky... :-//((

Dave, já s ním nedělal nic. Ale původní majitel, tuším Švéd, je nechal opískovat, protože u těchto Tuňáků je původně leštěný shroud. Tohle je ale pecka vypadá to, jako titan. Takže já nic, já to takhle koupil, jinak asi si pamatuješ, že u 015 mám problém s ručkami, nelíbí se mi jejich styl, přičemž pak přišly černé 035, které nakonec byly opticky malé právě díky té černé, ale taky měly něco do sebe, nu a tak jsem zkoušel stejný číselník, ale celo-ocel či titan, přičemž tento model je tak nějak kompromisem - je to ocel pískovaná do looku titanu. Mám už je poměrně dlouho, ale nosím je jen občas, když je nálada. Teď je ze mě páčí kamarád, tak mám trošku cuky, ale asi si je stejně nechám. Přidám fotku s černými. A ještě taková vsuvka - včera jsem hodinky rozebral a čistil od drobných nečistot, kdy jsem zároveň vzal sprej a naipregnoval silikon, hodinky jsem nechal okapat na ručníku, nedošlo mi, že mám ruce od spreje, vzal hodinky do ruky a vyklouzly, takže doslova přehazovačka, jak horký brambor, naštěstí se mi je podařilo chytit, kdyby ne, tak by šly na dlažbu z cca 1,5 metru, nebudu říkat, že mi nezatrnulo. A ten bronzo-gold shroud byl custom v původním balení, jak jsem je koupil, takže u Tebe buďto koupit shroud někde venku (v tomto jsi určitě znalejší než já) nebo přelíznout či nechat šrám, jako vzpomínku (viz. nooski s SKX). Divím se, že to vydrželo sklo, ale asi dobře dopadly.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě taky, ale ještě je tady jedna decentní varianta, vyloženě letní - žlutý ala ISO a nechat tak.

 

Dave, já s ním nedělal nic. Ale původní majitel, tuším Švéd, je nechal opískovat, protože u těchto Tuňáků je původně leštěný shroud. Tohle je ale pecka vypadá to, jako titan. Takže já nic, já to takhle koupil, jinak asi si pamatuješ, že u 015 mám problém s ručkami, nelíbí se mi jejich styl, přičemž pak přišly černé 035, které nakonec byly opticky malé právě díky té černé, ale taky měly něco do sebe, nu a tak jsem zkoušel stejný číselník, ale celo-ocel či titan, přičemž tento model je tak nějak kompromisem - je to ocel pískovaná do looku titanu. Mám už je poměrně dlouho, ale nosím je jen občas, když je nálada. Teď je ze mě páčí kamarád, tak mám trošku cuky, ale asi si je stejně nechám. Přidám fotku s černými. A ještě taková vsuvka - včera jsem hodinky rozebral a čistil od drobných nečistot, kdy jsem zároveň vzal sprej a naipregnoval silikon, hodinky jsem nechal okapat na ručníku, nedošlo mi, že mám ruce od spreje, vzal hodinky do ruky a vyklouzly, takže doslova přehazovačka, jak horký brambor, naštěstí se mi je podařilo chytit, kdyby ne, tak by šly na dlažbu z cca 1,5 metru, nebudu říkat, že mi nezatrnulo. A ten bronzo-gold shroud byl custom v původním balení, jak jsem je koupil, takže u Tebe buďto koupit shroud někde venku (v tomto jsi určitě znalejší než já) nebo přelíznout či nechat šrám, jako vzpomínku (viz. nooski s SKX). Divím se, že to vydrželo sklo, ale asi dobře dopadly.

Davo, mě padly z ruky při vystupování z auta. Abych se definitivně přiznal jaký jsem trotl, za jízdy jsem si všiml povytažené osičky, tak jsem ji zamáčkl, že se na to doma podívám a při příjezdu domů to už bylo. Drc, a shroudem na kostky. Normálně mě luneta zadrhává... Radši bych držel pár facek....Teď jsou zavřené u hodináře, chci zkusit poťukat shroud tak, aby šlo otáčet bez problémů a když to domrvím, tak koupím nový a nechám vyměnit i sklo (to už bylo). Bohužel jsi mne přecenil, nevím kde koupit "za rozum", ale to bych když tak trápil opravdu znalé Seikokoty  :)

post-27504-0-38654600-1587066782_thumb.jpg

post-27504-0-73626000-1587066805_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davo, mě padly z ruky při vystupování z auta ...

To je noční můra nás všech, pád hodinek na kostky nebo na beton. Hele, já Ti poradím jen tolik, že se určitě oplatí koupit ho někde venku, protože jsem jednou poptával ocelový shroud na 015 v Koscomu a teď bych kecal, kolik si řekli přesně, ale jestli si vybavuji správně, tak to bylo kolem 9.000,-Kč. Na Ebay jsem je zahlédnul 210$, respektive necelých 200?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je noční můra nás všech, pád hodinek na kostky nebo na beton. Hele, já Ti poradím jen tolik, že se určitě oplatí koupit ho někde venku, protože jsem jednou poptával ocelový shroud na 015 v Koscomu a teď bych kecal, kolik si řekli přesně, ale jestli si vybavuji správně, tak to bylo kolem 9.000,-Kč. Na Ebay jsem je zahlédnul 210$, respektive necelých 200?.

Jj, díky, uvidím co s tím provedu, možná jim pověst "otloukánek" zůstane :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SRP043, hadam spravne? Velmi netypicke Seiko potapky. Ale o to zaujimavejsie. Mne evokuju hybrid pilotiek s dajvermi.

 

P.S.: vsetko naj k buducim narozkam.

Jj, jsou to ony, já na ně čekal dlouho, je to jak asi říkáš, někdo je porovnává se Sinnama, ale marně, Seika jsou hezčí :-)

Děkuji za přání, ještě chvíli ale v krabici budou. Pak je tu ukážu častěji :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, jsou to ony, já na ně čekal dlouho, je to jak asi říkáš, někdo je porovnává se Sinnama, ale marně, Seika jsou hezčí :-)

Děkuji za přání, ještě chvíli ale v krabici budou. Pak je tu ukážu častěji :-)

 

Hmm.. Seiko mam velmi rad, ale v dueli so Sinn-om.. Neviem, po com by som siahol.. Alebo skor viem.. Ale to by som asi nemal v Seiko vlakne, aby som nebol exemplarne popotahovany :D

Tie Sporky su vyborne. Nemozno im upriet, ze tak trochu vytrcaju z radu vsetkych tych Sumo, MM200/300, Turtle atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...