Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Podle mych zkusenosti si Seika chodi jak zrovna chcou ty si nekupujes kvuli presnosti
Nejpresneji mi sly asi Nano Universe s 4R35. To bylo tusim +1.
Extremni odchylka byla v novych skx007, to bylo -90s. Ty jsem prodejci vracel.
Je to cele o stesti na kus.

Mel jsem nekolik Orientu (Bambina, Revolver, Kamasu, Kano) a tam tedy presnost byla nekde jinde. Ted konkretne stare dojebane Mako s buhvijakou servisni historii +4s (stejne mi delaly Seiko GS)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky. Priznám sa že už som mal SKX007 v košíku na skywatcher - pochopiteľne keď by prišli plán bol ďalej upraviť (minimálne lunetu a sklíčko vymeniť za safir). A zrazu boli v predaji.

Neváhal som ani minútu - a týmto ďakujem Martinovi, môžem povedať že sú super a ešte toho príslušenstva keď sa budem nudiť....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny. SKX mám měsíc, je to "K" model se strojkem 7S36, odchylka je -12sec./den a po měsíci si ji celkem drží. Kdysi jsem seřizovat Seiko 5 na "nulu"...trvalo to týden, a už bych do toho asi nešel.

IMG_20200521_071929.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslední dobou tíhnu k jednoduchým, levným kouskům, už mě to obecně nějak moc nebere...takže včera dorazily tyhlety, nebál bych se říci kultovní :rolleyes: fíldy od lorusu (neni to sice seiko, dejme tomu takový "unterseiko" stejně jak ty alba, tak snad neva).

jsou to prosté, 37mm malé, typické polňačky, vrtané nožky, na solidním 18mm šedým hadříku, s wr100, základním seiko kvarcem a bombovou lumi, která mě překvapila svou intenzitou.

 

IMG_20200520_224704.jpg

20200521_195122.jpg

20200521_195146.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...