Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Delapancha napsal:

Můžu poprosit první dojmy? Zpracování, tah, slicovani, pocity a tak? Pokukuju po každodenních a tyhle alpinisty jsou jedny v širším hledáčku. Díky 

Z hodiniek mam po par hodinach dobry pocit, na mojej 17,5cm ruke sedia perfektne, podobne ako Oris Aquis 39,5mm, pripadne 39mm Hydry. Spracovaniu nie je co vytknut, brusene aj lestene casti su do detailov vyladene, korunka na nastavenie casu/datumu funguje ako ma, kyklopu som sa povodne branil, ale teraz mi nevadi a zobrazenie datumu je  bez problemov, aj ked pod uhlom sa tazsie odcitava.

Zlicovanie super, jedine co som si vsimol, mensie medzierky medzi konecnym clankom tahu a nozickami, ale to je nepatrne (horsie su na tom spominane Hydry) a je to vidiet aj na niektorych produktovych foto.

Co mi trochu vadi je, ze korunka vnutornej lunety kompasu sa otaca uz pri jemnom dotyku a pohybe hodiniek na ruke, takze ak si nastavim sever na 12ku tak o par hodin bude posunuty, co je ale podla ostatnych vlastnikov na zahranicnych forach bezna zalezitost a velmi ma to netrapi, kedze na orientaciu ich primarne pouzivat nebudem (mozno sa to casom zanesie bordelom a budem mat opacny problem) :D 

Co ma ale doslova vytaca, je ta nestastna spona, ktoru som mal uz na SARB033, kde pri zapnuti jeden koniec odstava snad 2mm nad tahom, co vyzera z mojho pohladu rusivo (priserne) a neda sa s tym nic robit. Nehrka, sama o sebe vyzera byt kvalitne spracovana, ziadny plech, ako je na dodavanom tahu SKX009 povedzme, len dizajnovo mi nesedi (mozno som len rozmaznany, na ostatnych tahoch mam priliehajuce spony).

Myslim, ze rovnaky tah bol aj na spominanych SARBoch. Kazdopadne ho beriem ako bonus, kedze pri ostatnych farebnych kombinaciach nie je v ponuke a prehodit to na remen nie je problem.

Takze celkovo vzato, mam z nich dobry pocit, na kazdodenne nosenie a otlkanie myslim super volba a 70 hodinova rezerva tiez nie je na zahodenie, aspon ich po vikende netreba nastavovat :) 

 

Upraveno uživatelem strong
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je hotová recenze :) S tou sponou, to si vybavuju i u sarxu, odstává, sice nezadrhava o rukávy, ale člověk má tendenci ji docvakavat. Kyklop už mi vůbec nevadí, to před časem bych to nepřešel. No zní to dobře, mám o čem přemýšlet. Díky a ať dobře slouží. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Americkej napsal:

Chtěl jsi říct Endmill, najisto.

A kucí, nebojte se těch kapek, jak prorazí i skálu. Vona je to furt jedna a ta samá, jakože dokola...

Jo, taky znám procesy, kdy jedna a ta samá věc pořád proráží zase do jiné věci, jakože dokola, a kapky jsou až v závěru, a těch se někeří i vobávaj….

 

Kde jsou ty časy... inu Mr. Datel...

 

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Americkej napsal:

Chtěl jsi říct Endmill, najisto.

A kucí, nebojte se těch kapek, jak prorazí i skálu. Vona je to furt jedna a ta samá, jakože dokola...

myslel jsem president
Endmill ze Strapcode, jako všechno ze Strapcode, mají endlinky prodloužené o uchycení prvních článků a doce nepříjemně to prodlužuje hodinky. Tedy já s malou rukou to poznám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 5. 2020 v 16:10, Americkej napsal:

Chtěl jsi říct Endmill, najisto.

A kucí, nebojte se těch kapek, jak prorazí i skálu. Vona je to furt jedna a ta samá, jakože dokola...

Nemám srovnání s Endmill, ale originál Seiko President je oukej.

Fotka stará osm let, ale i tak to mám na ruce právě teď. V tomto období už sice většinou nosím NATO, ale letos mám všechno nějak posunutý. S prvními jarními paprsky nasazuji oranžový NATO a pak prostřídám dalších 20 strapů až do podzimu... Bylo už vůbec jaro nebo to letos nebylo povolený? Se v tom nějak ztrácím nebo co...

Seiko presidential bracelet (2).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...