Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

To je jen maličkost. Kdybych kupoval znovu MM, tak to budou tyhle! Raději oželím lumi bod a budu mít keramickou lunetu, než mít lumi bod a lunetu z křepelčích vajíček.

 

Edit: to byla reakce na příspěvek od @junior300. Než jsem to odeslal, už tu byly další příspěvky.

Upraveno uživatelem shewcza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jardo, to bolo jasne, ze je to na nas dvoch s juniorom.
No zase, krepelici vajicka...neviem ako, ja som tieto hodinky nosil mozno rok, ci dva s minimalnym striedanim, skutocne ako tool watch, bazeny, more, zahrada, dielna, proste vyuzitie na 100% a luneta nie je v nejakom zlom stave. Resp. tie sramy, co ma, mi pridu velmi vkusne. A pri beznom pohlade ich takmer ani nevidiet, musi byt spravny dopad svetla. Ale ano, keramika je keramika.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, vono i keramickou/safirovou lunetu celkem snadno drbnes, ta vrstva je tenoucka, takze ji staci jenom blbe trefit. Pad z vetsi vejsky by to taky neustalo, rupla by. A to, ze je na ni videt kazdy smitko, nebo otisk prstu, je uz vedlejsi. 

Otazka je, co za novou bude Seiko chtit, kdysi jsem shanel treba na Aquadive a ta stala cca 120$, coz je v soucasny dobe u Seika cista utopie. Ja bych byl uplne nejradsi za klasickej plech, jako na starejch modelech. Patinovani/sramy ty lunete slusely a nova stala par korun. 

 

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@villain83 No prave.. Nad tym som uvazoval. Na skrabance ta keramicka vlozka mozno nachylna nie je, ale vzhladom k hrubke a krehkosti materialu, jej asi vela netreba, aby praskla.

@EpsteinBarr K tym sramom na lunete, kazdy to mame samozrejme inak. Viem si predstavit, ze na SKX by mi to nevadilo. Ale MM pre mna nie su cistokrvne tooly, tam by mi to tak uplne jedno nebolo. A to nie len kvoli rozdielnej cene. Ale ako sa vravi, to uz su moje sracky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, villain83 napsal:

Hele, vono i keramickou/safirovou lunetu celkem snadno drbnes, ta vrstva je tenoucka, takze ji staci jenom blbe trefit. Pad z vetsi vejsky by to taky neustalo, rupla by. A to, ze je na ni videt kazdy smitko, nebo otisk prstu, je uz vedlejsi. 

Otazka je, co za novou bude Seiko chtit, kdysi jsem shanel treba na Aquadive a ta stala cca 120$, coz je v soucasny dobe u Seika cista utopie. Ja bych byl uplne nejradsi za klasickej plech, jako na starejch modelech. Patinovani/sramy ty lunete slusely a nova stala par korun. 

 

Přesně tak.

Vlasovku to opravdu rádo chytne, ale abys tu lunetu nebo plexisklo vyřadil z provozu tak by musely dostat fest zabrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...