Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

@xbraj19 Ohladom tych silikonov...ja som zazil peklo pri Sinn U1. Po hodine som sa zbalil a isiel do hodinarstva, kde to tetuska dala asi tak za 10 sekund. No ponizenie ako svina 🙂 A to este chalani tuna pisali, ze nech si pockam na nasadzovanie tahu, ze to len bude zabava. No poviem ti, ze po nejakej dobe som to menil s takou rutinou...na sposob lavou zadnou.

Upraveno uživatelem EpsteinBarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@EpsteinBarrTah mi jde dobře nasadit, u toho crafteru mi pořad vyskakovala jedna stěžejka z díry a nechtělo to za boha držet. A to jsem vyzkoušel troje různé stězejky. Ten samý problém jsem měl u SBDX012, kde jsem to nakonec vzdal a nosil je na tahu.

Upraveno uživatelem xbraj19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@xbraj19 Ja mam problem u SBGA031. Tah je nasadeny tak presne, ze dvaja rozni hodinari kyvali hlavou, ze take napasovanie este nevideli a ci to radsej nenecham tak ako mam. Instant tu daval fotky na hadre, tak som si povedal, ze to skusim aj ja. No, bez sance. Ale viem zit aj cisto s tahom 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, EpsteinBarr napsal:

@xbraj19 Ja mam problem u SBGA031. Tah je nasadeny tak presne, ze dvaja rozni hodinari kyvali hlavou, ze take napasovanie este nevideli a ci to radsej nenecham tak ako mam. Instant tu daval fotky na hadre, tak som si povedal, ze to skusim aj ja. No, bez sance. Ale viem zit aj cisto s tahom 🙂

to mozem len potvrdit. toto davat on off je neludsky vykon. ja som to uz druhykrat neskusal, zostali na nato az kym nesli z domu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...