Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

nevím, jak to dělám, ale Hardlex u mně nějak nemá tu trvanlivost
Fakt je že sestřičky SNZG13 jsou jen do postele jako noční ukazatel času.
A ty mají sklíčko jak nové,

asi  se u mne v posteli nenajde nic dostatečně tvrdého ;o)

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 7. 2020 v 11:34, junior300 napsal:

@villain83 tie "hi-beaty" su nadhera v prvej osobe.. tie sa asi nikdy nedostanu do predajneho vlakna.. 🤔

 

 

V 27. 7. 2020 v 11:49, villain83 napsal:

No nevim, kdo by uvalil takov prachy za Seiko🤔

Ze sa vraciam k starym prispevkom... ja by som aj tie prachy uvalil za urcitych okolnosti. Aj ked za Seiko 🙂
Pri tych novych modeloch SLA037, 039 proste slintam. Ale v kazdom z tychto pripadov mi chyba tah. A u mna hodinky bez tahu zial, neprejdu.
Aj ked teda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s timhle ja treba vubec problem nemam. Na 99% hodinek, co jsem mel, nebo mam, kovovej naramek nenosim. A tyhle SLA025 jsou na gume vyborny.  Jejich predchudce 6159 se taky prodaval jen na gume. Vim, doba pokrocila a u takhle drahejch hodinek bys mel mit na vyber. Ale jak jsem psal, ja na malokterejch hodinkach nosim kov, to uz musi bejt. Treba na Moonech jsem ho sundal po trech minutach a uz ho zpatky nenasadil... 

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tah/netah je asi vecna tema. Kazdy to ma hodene inak. Ja niekde medzi, u mna to zavisi na konkretnych hodinkach. Tie villainove SLA025 si na tahu predstavit neviem, resp. viem ale nie je to ono. Naopak moje SLA023 na gume ale vobec.

P.S.: ja by som za ne tie prachy rad uvalil............................................................................................................................................................................................... keby som ich mal.. :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kedze sa mi zlomila guma, mam na MM300 teraz tuto handru: https://www.strapshop.cz/premium-seatbelt/nato-premium-cerna-sed
A musim povedat, ze dobre. Na zaciatku mi prisiel taky smyklavy a leskly, ale akosi sa to upravilo. Akurat musim zajst dat si urobit tlakovku na MM, kedze posledna je z prazskeho hodinarstvi skoro dva roky stara, nech ich supnem tam, kam patria (do vody).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...