Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Tady je dneska veselo.
Ač nepříznivec modifikaci (ať už z origo nebo AM dílů) bych z toho nedělal takovou detektivku. Každému musí být na první pohled jasné, že to origo není, takže šance, že bude uveden v omyl je mizivá.

Vždyť i Rolexy se bastlí různýma maluvkama a pičičovinkama, akorát to stojí majland.
a abych nebyl OT

 

6F06C8BD-E0E2-446A-B263-BE423E8E9F7F.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mozna jo, ale to povetsinou nedela nejakej Lojza za 15 dolaru, ale studia spicovejch hodinaru, ketry to vyrabej kus po kusu pro nekoho, kdo za to taky patricne  zaplati. A urcite to neni slatanina xy modelu, navic od vice firem. Tam vidim drobet rozdil. Ale jenom drobet. 

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, chapu.  Ale furt si myslim, ze kdyz nekdo vytahne Rolex kalibr, u vetsiny viditelnejch dilu provede skeletozinaci (nebo jak se to rekne), na cifr posadi 8 bagetovejch briliantu, tak to neni totez, jako to, o cem je tu rec. Ale ve finale je mi to fuk, nefandim ani jednomu😁

Kdybych mel potrebu (a ze uz me to nejednou napadlo) si neco nechat postavit, tak ja osobne bych sel uplne jinou cestou. A doufam, ze se mi to jednou povede. Moc jistot v takovymhle projektu clovek asi nema, ja ale vim urcite, ze bych nechtel kopirovat, ani vzdalene, neci dizajn. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych teda jako rek... ze... to fakt neni moc povedena slepovacka... opravdu tam ten napis seiko moc nechápu.. :-)

 

Z ktereho modelu je prosim to pouzdro?

 

Koukam na net, ze se toho dela spoustu .. fakt z toho cpi snaha napodobit rolex.. kdyby to byly meteor suma.. proste poznatelny seiko model, tak asi drzim papulu.. :-)

 

A pritom to býval takovy hodny kluk ten maxel ;-)

 

 

hmnkoq1hkdf41.jpg.ce3cb299b82d0e9e370116bfa5cfb552.jpg

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otraveny jsem tak nejak ze vseho, ale asi nejvic z lidi. Rolex srajdoskladacka je ok, protoze je to draha fejkovina,ale tenhle blivajz je pro nekoho pohorseni... Jako je i pro me(to i ty rlx kreace), ale daleko vic me mrzi, jak Seiko fejkuje samo sebe treba skx petkama street fighterama.

Jedine plus vidim v tom, ze Seiko dela nh strojky, ktere jsou uzivatelsky ok, daji se v pripadne nutne opravy vymenit (protoze se ten plechovy ausus nevyplati opravovat) a hlavne je pouzivaji vyrobci hodinek jako Zelos, kam se staci moje nynejsi pozornost.

Edit: kdyz uz je tu reakce na Maxela, bylo by fajn nechat tu fotku nebo jsem ji nenasel? Pak to totiz docela ztraci smysl, takova diskuse. Aspon zminka typu "smazal jsem to, Fantomas(admin)".

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už na to serte. Každej si nosme co se nám líbí a uzavřeme to oblíbeným: shodneme se, že se neshodneme. 
Smazal to zřejmě Bert, bo jsme si vyměnili pár SZ. Je mi to buřt. Seiko pro mně začíná a končí SKX, todle mně prostě jen zaujalo a tak jsem to vzal. Nic víc, ani míň.    
Že by to někdo považoval za fejk, mi hlavou neblejsklo. Fakt ne. Mam ten radar halt nějak posunutej asi. 
Pokud to někoho pohoršilo, pak přijměte mou omluvu a slibuji, že si dám za self-trest ban for live do Seiko vláken ; vrátim se k vaření, tam max. někomu poseru půst po devátý večer.  
Čuz. 

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, z mé strany se jednalo o úpravu homage 62mas, protože likvidovat origo kousek, byť ho mám díky Lubovi stále nachystaný mi bylo líto. Asi nemám koule udělat něco takového ani Primkám. Možnost jestli prznit pěkné Seika nebo vytvořit Bastarda jsem vybral mentálně tu méně bolavou. Šlo o jednokusovou záležitost a pokus nebo touha vytvořit umělou patinu. To, že jsem na ciferník přilepil origo nápis Seiko z hodinek technicky udělalo Feiko. Hodinky ze mě tahalo několik lidí. Pak sem je nabídl do výměny za hodnotu které mě hodinky stály mínus polovina soboty která na celou stavbu časově vyšla. Nešlo o komerční projekt a ani nic takového nechystám. V inzerci jsem myslím vše popsal a rovnou jako pachatel nabídl dobrovolně svůj ban. 

Pro zajímavost na FB Chronomagu, Nosíme hodinky i na své stránce jsem si udělal několik měsíců před tím průzkum jak se lidem umělé patinování zamlouvá. Tábory byly rozděleny ve všech případech prakticky 50 na 50.

Není to má obhajoba, vím dobře co jsem vytvořil. Spíš jsem chtěl vnést více světla do mé motivace. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jsem tu chvilku a už si říkám "to bejvaly časy..."
K těmhle se pořád vracím a pořád se mi líbí, linie pouzdra je pro mne ikona. I když hardlex dostal docela na frak, u mne fakt nemají lehkou službu.

A jako vrcholek sbírečky mám týden staré bottlecps s modrým cifrem a modrou lunetou lehce lízlou do tyrkysova - a samozřejmě dostaly milánský tah, ta origo skládačka jim teda neslušela
Ty asi nikdy nebudu nosit, mám je pro radost z vlastnění a očumování a oplakal bych každičké škrábnutíčko.

(a přitom takové blbost, že ;o) - ale najednou mám pocit, že jsem na konci cesty - mám co chci a chci co mám a víc nepotřebuji ani netoužím. Plná saturace...

 

snzg_NATO (2).jpg

bodl.jpg

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Jeronimo napsal:

Hm, z mé strany se jednalo o úpravu homage 62mas, protože likvidovat origo kousek, byť ho mám díky Lubovi stále nachystaný mi bylo líto. Asi nemám koule udělat něco takového ani Primkám. Možnost jestli prznit pěkné Seika nebo vytvořit Bastarda jsem vybral mentálně tu méně bolavou. Šlo o jednokusovou záležitost a pokus nebo touha vytvořit umělou patinu. To, že jsem na ciferník přilepil origo nápis Seiko z hodinek technicky udělalo Feiko. Hodinky ze mě tahalo několik lidí. Pak sem je nabídl do výměny za hodnotu které mě hodinky stály mínus polovina soboty která na celou stavbu časově vyšla. Nešlo o komerční projekt a ani nic takového nechystám. V inzerci jsem myslím vše popsal a rovnou jako pachatel nabídl dobrovolně svůj ban. 

Pro zajímavost na FB Chronomagu, Nosíme hodinky i na své stránce jsem si udělal několik měsíců před tím průzkum jak se lidem umělé patinování zamlouvá. Tábory byly rozděleny ve všech případech prakticky 50 na 50.

Není to má obhajoba, vím dobře co jsem vytvořil. Spíš jsem chtěl vnést více světla do mé motivace. 

I jsem to tak bral, není to nic osobního, chraňbůch, jen že se to tu nesetká s ovacema.

omlouvám se jestli jsem se někoho dotkl, ale chodit sem budu dál ^_^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention]xbraj19 [/mention] To mi povídej, ale nemám na čem to nosit! Tah je mohutnej a těžkej jako kráva, NATO mi k tomu nejde, řemeny 20mm mám leda oblekový. UPS mi zejtra přiveze wafli z Watchgecko, tak snad bude vyřešeno :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...