Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, Vladar91 napsal:

Gratulace, je to stejne pouzdro jako MM300 jenom opticky nebo i velikostne?

 


Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 

 

Díky, i když za to nemůžu 🙂 Papírově nevím, pocitově a prakticky (na moji ruku a oko) ne. MM300 mi bohužel nesedí a tyhle jo. U LX mi přijde "tubus" cifru větší (průměr) a tím líp sedí ke zbytku. Ale je to možná jen můj dojem...

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take homemade “Kingy” az na kyklopa 😁

Mal som chut na domaci modding a SRP775 su asi najmenej vydarene, zvlast ta origo vlozka. Nebolo mi ich az tak luto a ako bonus mali najnizsiu cenu. Klasicke cierne, modre, PADI by som neprasil. Vysledok ma celkom potesil, samozrejme 100 ludi 100 chuti. Na dovazok som ich este zreguloval a vysli z toho pre mna celkom oblubene Seika.

@DavidLC nieco v duchu “Ako zdvojnasobit cenu jazdeneho Favorita? Natankovat plnu” 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@junior300 Kyklop je stejně hnus, takže dobře si udělal! Jeden z nejlepších, ne-li vůbec nejlepší mód co jsem zde za ty roky viděl.

 

Já dnes kingy. Asi jsem objevil Ameriku, ale ten "nový" náramek a především způsob jeho zkracování/prodlužování je fakt hrůza.

 

 

20200901_152808-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, junior300 napsal:

Take homemade “Kingy” az na kyklopa 😁

Mal som chut na domaci modding a SRP775 su asi najmenej vydarene, zvlast ta origo vlozka. Nebolo mi ich az tak luto a ako bonus mali najnizsiu cenu. Klasicke cierne, modre, PADI by som neprasil. Vysledok ma celkom potesil, samozrejme 100 ludi 100 chuti. Na dovazok som ich este zreguloval a vysli z toho pre mna celkom oblubene Seika.

@DavidLC nieco v duchu “Ako zdvojnasobit cenu jazdeneho Favorita? Natankovat plnu” 😂

🙂 tohle určitě není ten případ. Jsou moc pěkné, co konkrétnější foto 😉 Já na tohle nemám hlavu, jsem jen konfekční typ 🙂

Upraveno uživatelem DavidLC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...