Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, Vladino125 napsal:


V cukrárne to vedieť tlačiť - podľa akejkoľvek foto.
Je to vytlačené na tenkom “fondan” či ako to volajú.

Jasne, "fondan" ci ako sa to vola, to je ta aplikovatelna cukrova poleva (neviem ako to spravne nazvat). 
No a je to cele akoze jedle? Ze ste zjedli cifernik? 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, "fondan" ci ako sa to vola, to je ta aplikovatelna cukrova poleva (neviem ako to spravne nazvat). 
No a je to cele akoze jedle? Ze ste zjedli cifernik?

To nebola moja torta, len som reagoval na svoju otázku. Ale ano, je to komplet jedle (ak to teda bolo tlačené priamo na ten fondan).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci, děkuji za přání.

Je to opravdu nějaký jedlý papír a na tom tisk.

Musel jsem manželce nadiktovat, jak se jmenují moje nejoblíbenější hodinky (což bylo taky dost težké si vybrat, ale nosím je už pár měsíců nejčastěji ze všech, tak padla volba na ně)..

No v každém případě, dort i s jedlým papírem jedlý byl, což dokazuje poslední kousíček, který se ještě krčí v lednici, ale zítřek už nepřežije. Děti si na něj brousí zuby 🙂

Joe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, kde je chyba na těch Seiko annanta, že v inzerci stále straší? Myslím ty SAEH009. Cena myslím dobrá, shání se blbě, tak kde je zakopaný čert? Docela nad nimi uvažuji, tak bych byl rád, kdyby jste je někdo koupil, nebo mne z nákupu odradil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, xbraj19 napsal:

@shewczaJsou super. Ta černá verze je celkem běžná a strojek 6s je parádní. Cena je standard, za tu se daji koupit i venku. Ja bych je asi i vzal, ale čekám až se někde objeví v modré barvě (případně hnědé).

Díky za odpověď mistře 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...