Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Hele, nevím jestli nějaká bude, musím se trochu zbrzdit. Protože hodinky + DPH + doprava + řemeny a tenhle handmade = skoro třicet litrů ... a to je na Suma krapet za hranou, tedy guma od Craftera za dalších skoro pět už je 3.14čovina. Ale u mě jeden nikdy neví :D . Už tohle je na mokrej hadr. Ale mám je rád.

Jinak pěkné F-mastery, jsem ani nevěděl, že máš. Hoď mi sem Ninju, ať se trošku kochnu :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pivas: Ale, ale ... co to vidím, náhrada za moje? Nevypadá to špatně, kd emáš SKX?
U mě včera, dnes i zítra takto ... (ne, neprovokuju, sorry )
 
 
DSCN6021.JPG.c0e03c2631288bbcaf009e67abe8b316.JPG
Tak to je paráda ten řemen. Jsem si musel rychle hodit na ruku ty svoje a přemýšlím na co je hodit abych eliminoval tu díru.fcbe3019239611f213a351f707238485.jpg

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Sphinxx tak že jsi to Ty, trochu jsem zaposiloval zápěstí 😁  Akorát čas a datum se mi štelovat nechtělo...

0E34006B-71B3-4873-881A-FC39A1D42428.thumb.jpeg.b62f8ad044a9332d7a3bd473b50b85ce.jpeg


Jinak když jsem je vytahoval, uvědomil jsem si, že jsem je měl naposledy pořádně na ruce u moře tak rok a čtvrt zpátky. Ale za tu dobu udělaly nějakých 13s, tak aspoň nějaké pozitivum.

A teda 30k za Suma slušný, nechci vědět, kolik by Tě stály MM :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...