Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

V 10. 11. 2020 v 14:17, Piplík napsal:

Už potřetí a snad naposledy jsem si pořídil SBDX001, tentokrát ve verzi cifru s modrým trojuhelníkem (-:

 

před 19 hodinami, DavidLC napsal:

Držím palce k chlapskému rozhodnutí 🙂

 

 

Až je budeš prodávat, tak se ozvi 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po delsi dobe Seiko a brutalne si to uzivam.. jj clovek hned pozna kdo je jeho krev a rodina:clap:

ted nutne potrebuju ty modre Willardy. Za me jsou brutalni, i kdyz s puvodnima nemaji nic.. 

FCC1087B-AA4F-4260-8178-B357483B33CE.jpeg

BC30190E-AC82-4C15-81FB-61405E1AA537.jpeg

Upraveno uživatelem Postal80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Postal80 napsal:

Tak po delsi dobe Seiko a brutalne si to uzivam.. jj clovek hned pozna kdo je jeho krev a rodina:clap:

ted nutne potrebuju ty modre Willardy. Za me jsou brutalni, i kdyz s puvodnima nemaji nic.. 

 

 

Koukal jsem na tu modrou a nakonec stejně černá/šedá zvítězila. Vypadalo to tak nějak pouťově. Škoda že tu modrou trochu neutlumili. Každopádně, na denním světle vypadají v té modré daleko líp než v obchodě!!

...a fakt doporučuju přezku z MM300, to pohodlí je nesrovnatelné.

image.jpg

image.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Adamsson napsal:

Koukal jsem na tu modrou a nakonec stejně černá/šedá zvítězila. Vypadalo to tak nějak pouťově. Škoda že tu modrou trochu neutlumili. Každopádně, na denním světle vypadají v té modré daleko líp než v obchodě!!

...a fakt doporučuju přezku z MM300, to pohodlí je nesrovnatelné.

image.jpg

image.jpg

Jj, diky za tip. Ja to asi vim, ale ja jsem uchyl na modry hodinky. Na zivo jsem jeste nemel tu cest.. To je muj problem🤣

nad sponou jsem uvazoval, vlastne nad celym tahem. Uvidime, jak rikam na zivo jsem je jeste nevide. Ta tvoje vypada moc pekne! Diky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...