Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

před 38 minutami, Postal80 napsal:

Jj, diky za tip. Ja to asi vim, ale ja jsem uchyl na modry hodinky. Na zivo jsem jeste nemel tu cest.. To je muj problem🤣

nad sponou jsem uvazoval, vlastne nad celym tahem. Uvidime, jak rikam na zivo jsem je jeste nevide. Ta tvoje vypada moc pekne! Diky 

Já právě taky modrou rád, mám dvoje SM 300M, nové automaty a quartz z 90. let, obojí v modré:) A chtěl jsem něco na každodenní nošení. SPB143 jsiu hezky ale Willard vede (pohodlnější, lepší luneta, lepší “sestavení”..ale bohužel u SEIKA je to taky kus od kusu:-/). A ta modrá mě opravdu moc nenadchla. 
Ale SPB149....to je jiná, to je moc povedený. 
Je to vždycky super pocity, když člověk hledá něco novýho:))
Tah je překvapivě Ok..u pouzdra moc nesedí, ale to je prostě taky u SEIKO v téhle ceně bohužel standard. Říkám si, jsou to pracovní hodinky, tady se na nějakou tu desetinku milimetru nemá asi moc koukat:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Adamsson napsal:

Já právě taky modrou rád, mám dvoje SM 300M, nové automaty a quartz z 90. let, obojí v modré:) A chtěl jsem něco na každodenní nošení. SPB143 jsiu hezky ale Willard vede (pohodlnější, lepší luneta, lepší “sestavení”..ale bohužel u SEIKA je to taky kus od kusu:-/). A ta modrá mě opravdu moc nenadchla. 
Ale SPB149....to je jiná, to je moc povedený. 
Je to vždycky super pocity, když člověk hledá něco novýho:))
Tah je překvapivě Ok..u pouzdra moc nesedí, ale to je prostě taky u SEIKO v téhle ceně bohužel standard. Říkám si, jsou to pracovní hodinky, tady se na nějakou tu desetinku milimetru nemá asi moc koukat:)

No ty jsi zraly na tohle ; 😅 BabyMariny

https://www.chronoshop.cz/seiko-spb187j1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Postal80 napsal:

No ty jsi zraly na tohle ; 😅 BabyMariny

https://www.chronoshop.cz/seiko-spb187j1

Ty už jsou na denní nošení moc velký, na ruce o dost větší než SPB151, který jsou kratší a sedí níž. Každopádně 187 je o pořádnej kus lepší než předchozí verze MM200 , to se musí nechat!;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Adamsson napsal:

Koukal jsem na tu modrou a nakonec stejně černá/šedá zvítězila. Vypadalo to tak nějak pouťově. Škoda že tu modrou trochu neutlumili. Každopádně, na denním světle vypadají v té modré daleko líp než v obchodě!!

...a fakt doporučuju přezku z MM300, to pohodlí je nesrovnatelné.

image.jpg

image.jpg

Já o výměně tý spony taky uvažoval, ale pak jsem se dostal k tomuhle snímku a zjistil jsem že ta mm300 spona je velká jak kráva taky! Opravdu je to pohodlné? Nijak nerýpu, sám bych do toho chtěl jít ....

3.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, Adamsson napsal:

Ty už jsou na denní nošení moc velký, na ruce o dost větší než SPB151, který jsou kratší a sedí níž. Každopádně 187 je o pořádnej kus lepší než předchozí verze MM200 , to se musí nechat!;) 

Prave ze nejsou. Jsou mensi i nizsi nez 151. Prave proto jsem uvazoval, ze budou celkem pohodlne. 
SPB151, 183 - 42,7 x 13,2 lug to lug 46,6. 
SBB187 - 42 x 12,5, lug to lug 48,8 - a to muze byt ten problem, stavbe tech nozicek. 
chce to vyzkouset. @To, ze Willardy maji pecka pouzdro, ktere i pres sve rozmery krasne sedi vime.. 

Rikam, ja jsi jdu po modrych Willardech😇

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Postal80 napsal:

Prave ze nejsou. Jsou mensi i nizsi nez 151. Prave proto jsem uvazoval, ze budou celkem pohodlne. 
SPB151, 183 - 42,7 x 13,2 lug to lug 46,6. 
SBB187 - 42 x 12,5, lug to lug 48,8 - a to muze byt ten problem, stavbe tech nozicek. 
chce to vyzkouset. @To, ze Willardy maji pecka pouzdro, ktere i pres sve rozmery krasne sedi vime.. 

Rikam, ja jsi jdu po modrych Willardech😇

Je to tak, právě L2L je problém. Williamse je ve své podstatě kompaktnější a ten tvar spodku pouzdra je proste dokonalej. No a tvar pouzdra celkově..? Asi nejde najít pouzdro, který křičí SEIKO víc, než právě Willard. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Waya03 napsal:

Já o výměně tý spony taky uvažoval, ale pak jsem se dostal k tomuhle snímku a zjistil jsem že ta mm300 spona je velká jak kráva taky! Opravdu je to pohodlné? Nijak nerýpu, sám bych do toho chtěl jít ....

3.jpeg

Zajímavá fotka. Já teď nemám spony vedle sebe ale doma to vyfotím. Když jsem Sundal původní, musel jsem přidat článek, abych ty hodinky vůbec dostal na ruku. Dal bych ruku do ohně za to, že špína na SPB151 je delší než ta na MM300. A co mi vadilo suverénně nejvíc je právě ten vyčnívající pant na diver ext., který se zarýval do kůže na zápěstí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...