Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

před 8 minutami, Vladar91 napsal:

To je bych řekl skoro až nesportovní :D

 


Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 

 

Mně to teda povídej! A neméně na h****  je přístup prodejce, když to sám nabízí, a ani pak nepočká (ještě k tomu v neděli) na odpověď a místo toho to střelí bokem jinde. Že prej "smršť zájmu"... Holt Chronomag 2.0 🤷‍♂️

Ale tak snad ty blbý Monstra bych tu ještě sehnat mohl, kdybych měl aspoň poptávku na Sagarmathy nebo něco takovýho... :D 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to teda povídej! A neméně na h****  je přístup prodejce, když to sám nabízí, a ani pak nepočká (ještě k tomu v neděli) na odpověď a místo toho to střelí bokem jinde. Že prej "smršť zájmu"... Holt Chronomag 2.0 
Ale tak snad ty blbý Monstra bych tu ještě sehnat mohl, kdybych měl aspoň poptávku na Sagarmathy nebo něco takovýho...  
 
Všechno je jinak mladej pane, tady ti posílám jednu na utěšení.8ee3056e10abe7f7e8e2b057578df56c.jpg

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate pravdu,ze je to takové na hraně,ale mě osobně se to už stalo také i z druhé strany a bral jsem to,že to tak je. Když prodávající dá inzerát aby byl vidět, tak ví proč to tak dělá. Nebudu se tu obhajovat.Vojto jestli ti tak chybí klidně si dneska pro ně dojeď,vůbec mi to nevadí, máš to kousek a jsem celý den doma. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...