Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Pivas napsal:

Hodinky pěkný,ale momentálně ti závidím spíš tu krásnou zimu. Užívej 

No neboj. Sníh je tady druhý den. Zase taková paráda to není.

před 53 minutami, KB5 napsal:

Ty jsou nádherný, co je to prosím za typ? 

Srpe37 plus hexad od Strapcode.

https://www.helveti.cz/seiko-prospex-srpe37k1

před 50 minutami, Spongebob napsal:

Jojo moc pěkný ;)

Díky. Jsou super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na zkoušku SARXy,

1333390465_DSC_1037(3).thumb.jpg.5183c9f0d60f957e36ce7279cd4af0a3.jpg

v plánu byly před GS, ale nějak to vyšlo až po.

Stručně hodnocení.

Co se mi nejvíc na těchto Sarxech líbi, je hnědý tón černého ciferníku, když se pořádně nasvítí. To ale nejde mobilem nafotit.

Co se mi nelíbí, ploché střední dílky tahu.

Jinak ale celkem příjemná hodinka

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, p3k napsal:

Co se mi nejvíc na těchto Sarxech líbi, je hnědý tón černého ciferníku, když se pořádně nasvítí. To ale nejde mobilem nafotit.

Autor vlastně zastává stanovisko, které zároveň vyvrací.

136166745_DSC_1040(2).thumb.JPG.ef74f4e3a5cd99d5c8601406f8821997.JPG1112488485_DSC_1044(2).thumb.JPG.5812c86cf594be7ec4cefb43da44f7ce.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, p3k napsal:

Stručně hodnocení.

Co se mi nejvíc na těchto Sarxech líbi, je hnědý tón černého ciferníku, když se pořádně nasvítí. To ale nejde mobilem nafotit.

Co se mi nelíbí, ploché střední dílky tahu.

Jinak ale celkem příjemná hodinka

 

K nevýhodám by som ešte doplnil sponu bez mikroregulácie a strojček 6r15 nie je žiadna bomba, ale inak súhlasím parádne hodinky. 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Diablo1st Strojek ano.  Ale mikroregulaci nemám ani na mých SBGA. Dokonce ta spona je provedením (ne kvalitou) dost podobná té s GS. Je to celé dělané na placato, aby nevyčnívala. Ale mít možnost si náramek trochu povolit je jinak fajn, to jo.

Upraveno uživatelem p3k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, p3k napsal:

@Diablo1st Strojek ano.  Ale mikroregulaci nemám ani na mých SBGA. Dokonce ta spona je provedením (ne kvalitou) dost podobná té s GS. Je to celé dělané na placato, aby nevyčnívala. Ale mít možnost si náramek trochu povolit je jinak fajn, to jo.

Seiko a aj GS sú v tomto smere dosť pozadu. U hodiniek za 1000€ a viac by spona s mikroreguláciou mala byť samozrejmosťou. A nie že by Seiko takú sponu nemalo. Na moje SDGM som po vzore Martara objednal sponu z Astronov. Tá už má 3 pozície mikroregulácie, tak som zvedavý aká bude naživo.

Inak na tú GS sponu sa sťažujú pomaly v každej recenzii, lebo dizajnovo to nie je zrovna skvost a ešte keď chýba aj jednoduchá mikroregulácia to je na facku. Zráža to dole inak veľmi podarený a kvalitný ťah na GS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Harwey napsal:

Ja som so sponou nadmieru spokojny, sadne presne, zapinanie, odopinanie akurat na spravny tlak, s mikroregulaciou som nic nerobil.

 

S dovolením jsem si půjčil tvůj obrázek 🙂 Mám stejnou sponu a byla by OK, nebýt označené části, která mě tlačí. Resp. tlačila, než jsem to doladil pomocí dílků a mikroregulace. Teď sice netlačí, ale zas není v úplně té správné pozici, jakou bych si představoval. To prodloužení by mohlo mít Seiko líp zmáknuté 🙂  Škoda, že na tahu nejsou aspoň dva půldílky.

spona.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...