Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

V 14. 2. 2021 v 23:22, Vladar91 napsal:

K těm klonům v nižší kategorii. Nechápu proč si lidi (chronomagoři) kupujou nové divery za 35 táců s 6R15 (třeba low willardy) a mezitím tady visí v inzerci zánovní suma za 8. Pro mě srovnatelné hodinky navíc bez diashieldu (který sem měl a je to pro mě bohužel konečná). Ne že by willardy byly špatné ale jenom v tom srovnání nechápu proč lidí vysolí takové love.

Mně se spíš zdá, že cena "ojetin" Sumo jen koresponduje s celkově aktuálně nízkými cenami ojetin modelů Seiko, které se nadále vyrábí nebo jsou ještě ve velké míře dostupné nové. Nemám to nijak podloženo, jen mi to tak při brouzdání na eBay připadá. Naopak SKX šly dost nahoru a to, dle mého, zkrátka tím, že ze skladů mizí a zkrátka nové brzy nebudou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se spíš zdá, že cena "ojetin" Sumo jen koresponduje s celkově aktuálně nízkými cenami ojetin modelů Seiko, které se nadále vyrábí nebo jsou ještě ve velké míře dostupné nové. Nemám to nijak podloženo, jen mi to tak při brouzdání na eBay připadá. Naopak SKX šly dost nahoru a to, dle mého, zkrátka tím, že ze skladů mizí a zkrátka nové brzy nebudou. 

Ohľadne skx - už dlho sa hovorí že Vyroba resp. predaj skončil no stále sa v zahraničí predávajú - mám to chápať že to sú stále “staré skladové” zásoby ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Petr Jehla napsal:

Ten cifr je Top a ja miluju modrou tak nebylo co resit ☺️☺️A vcera tyto

8D4EFA3E-2DE9-484B-A3CA-AE969C0D1BDF.jpeg

Tak to jsme na tom stejně 🙂. Jen já teda nejsem (zatím...) vlastník ani jednoho z těchto kousků 😞. Oba jsou ale dlouhodobě v top výběru, ale zkrátka trpělivost je výsadou králů, tak královsky čekají :-). Na cestě jsou jiné Samuraie. Jestli si to sedne, tak se pochlubím :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...