Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Návštěvník Petr Jehla
před 7 minutami, Chronopetr napsal:

Tak to jsme na tom stejně 🙂. Jen já teda nejsem (zatím...) vlastník ani jednoho z těchto kousků 😞. Oba jsou ale dlouhodobě v top výběru, ale zkrátka trpělivost je výsadou králů, tak královsky čekají :-). Na cestě jsou jiné Samuraie. Jestli si to sedne, tak se pochlubím :-).

určite :) modrá je dobrá :D jinak mám všechny hodinky černé :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, DanHampl napsal:

SKX jsou v servisu, tak si na vodě užívám SPB121J1, dnes Rotterdam.




Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Je na novém modelu řemene lepší než býval? Jsi asi první kdo ho nosí, předchozí generace měla takový smradlavý a tvrdý plasťák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem v ruce jen tuhle poslední verzi, tak nemohu posoudit. Ale v recenzích jsem někde četl, že se kvalita řemene zlepšila.
Mě se ta kombinace zelené a krokodýla naopak líbí (proto jsem místo limitky 2020 nebo 2021 nakonec volil SPB121), takže jsem o alternativním řemenu zatím neuvažoval. Teprve až časem odejde, budu něco hledat (pravděpodobně opět hnědý krokodýl nebo jiná hnědá kůže).
Ta část u stěžejek (první cca. 3cm) byla zpočátku trochu tuhá, ale lepší se to. Jinak jsem moc spokojen (vzhledem i pocitově na ruce).


Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, martin151 napsal:

Pěkný škoda, že nemám tlapu  jak mědved..:default_biggrin:

Já taky ne, hlavu si s tím nelámu a ani ruku 😀

Výška věc zvyku a vkusu, ale jinak sedí, nosím je i trochu na volno. Pohodlnější než "stará" 3 kila, aspoň pro mne. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...