Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Návštěvník Petr Jehla
před 1 minutou, Spongebob napsal:

Tyo tyhle jsem teď chtěl kupovat :) nakonec asi zvolim Samuraje STO..ale jsou krasny! Ideal mit oboje...jak jsi s němi spokojený?

samuraje mám taky no hele ono líbí se mi jak vypadají ale jak to netiká není to ono a je škoda že nejsou plné koncovky tahu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, junior300 napsal:

Mam rovnaku coin-edge lunetu z DLW, chodi ti normalne? Ten moj kus sa velmi nevydaril, rukou je velky problem ju potocit.

Měl jsem stejný problém, musíš lunetu nasadit úplně přesně a vodorovně s pouzdrem, zkoušel jsem to nacvaknout jen tak prstama a vždy se pak zadrhávala. Pak jsem si na to koupil malý ruční lis a luneta běhá bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Vozman napsal:

Měl jsem stejný problém, musíš lunetu nasadit úplně přesně a vodorovně s pouzdrem, zkoušel jsem to nacvaknout jen tak prstama a vždy se pak zadrhávala. Pak jsem si na to koupil malý ruční lis a luneta běhá bez problémů.

Luneta licuje s puzdrom uplne presne, praveze som ju lisoval, este kym tam nebola vlozka a nove sklo. DLW watches je vraj dost loteria. Kvalita nie je vzdy konstatna. Tak som bol zvedavy ako dopadol kolega.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo povedla.. ale furt jsem si predstavoval lodnika jako špinavého potetovaneho chlapa v monterkach ... a ted k tomu tyhle noblesni hodinky... :-))




I tímhle lodnickým a špinavým obdobím jsem si samozřejmě prošel (po škole/vojně cca. 10 let). Postupně jsem se ovšem dopracoval do funkce kapitána a přibližně 15 let ke spokojenosti užívám teplo kormidelny, kde nemusím mít obavy o nějaké neúmyslné poškození hodinek. V dnešní době je pozice kapitána spíš taková kancelářská práce než “špinavý potetovaný chlap v montérkách” .


Sent from my iPad using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


I tímhle lodnickým a špinavým obdobím jsem si samozřejmě prošel (po škole/vojně cca. 10 let). Postupně jsem se ovšem dopracoval do funkce kapitána a přibližně 15 let ke spokojenosti užívám teplo kormidelny, kde nemusím mít obavy o nějaké neúmyslné poškození hodinek. V dnešní době je pozice kapitána spíš taková kancelářská práce než “špinavý potetovaný chlap v montérkách” .


Sent from my iPad using Tapatalk
Jasan, hezky to mas.. :-) strejda byval klasicky lodnik z Decina, kdyz jeste fungovala plavba Labsko-oderska, nebo jak se to jmenovalo.. to jejich uciliste a kotvu na nabrezi si dodnes pamatuju... dneska uz je spoustu let nekde pryc v Australii.. lodnici se neradi vraceji.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...