Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Spongebob napsal:

Krása 😎 ta luneta je skvělá.

Nie ze nie...ale ta luneta je posledne, co by ma zaujimalo, ale ja som v tomto divny a spokojny aj s plechom.
No a Japonec na konec, to ze si uz nekupis ziadne ine hodinky a budes jazdit na tej Toyote (a kile, ak sa nepletiem) uz forever? 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, EpsteinBarr napsal:

Nie ze nie...ale ta luneta je posledne, co by ma zaujimalo, ale ja som v tomto divny a spokojny aj s plechom.
No a Japonec na konec, to ze si uz nekupis ziadne ine hodinky a budes jazdit na tej Toyote (a kile, ak sa nepletiem) uz forever? 🙂

V podstatě je to tak 🙂 Neříkam že nekoupím jiné hodinky, třeba někdy, ale na 99% to bude Seiko. Bohužel jsem sysel a z mého pohledu toho mám dost. Takže další jedině když něco prodám a to se mi nechce. Takže se to čím v kruhu 🙂 A k autům, určitě si nekoupím jinou značku. Vyzkoušel jsem toho dost (asi víc než hodinek a ženských dohromady 🙂 ) Když se mnou kilo vydrží, budu spokojený. Úvaha, je mi 50, auto má 180 tis.km. když se zadaří, co já vím jestli v 70, 75 budu ještě jezdit. A ty cca 3 kila to auto zvládne (samozřejmě když ne krádež, bouračka, a pod). Druhý mam Priuse. Možná budu potřebovat k jiné práci (kdy jindy začínat něco jiného než po padesátce) časem něco na delší trasy, tak se uvidí. Chvíli jsem uvažoval o Škodovce, teď jsem jednu měl v ruce a ne, nevychází mi to...  Koukám, už přestanu. No ptal jsi se, ano asi to tak bude. Ta "omezenost" mě vlastně zjednodušuje výběr a nemusím si lámat hlavu 🙂 Asi divný, ale jsem spokojený 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, DavidLC napsal:

Ta "omezenost" mě vlastně zjednodušuje výběr a nemusím si lámat hlavu 🙂 Asi divný, ale jsem spokojený 😉

Super nazory a pohlad na "vec", klobuk dole, pane. Snad raz dospejem aj ja 🙂
A teda s cislom 50 sa pomaly zacinam kamaratit (navonok). Inside je to ale stale take ako kedysi 🙉 

 

EDIT: ked uz tu teoretizujem, tak aspon nejake Seiko na ruke 

IMG_0538_a.jpg

Upraveno uživatelem EpsteinBarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tobline, tys mi nasadil brouka do  hlavy! Ve středu mi dorazily pilotky a říkal jsem si, že tolik spokojenosti mi snad žádný hodinky nepřinesly. No a pak se tu objevíš s těmahle rejnokama! :bangin:  Od tý doby se pořád vracím na Chronoshop a začínám počítat, jak na tom budu po výplatě v březnu. To je fakt na zblbnutí. Jinak měls nějakej extra důvod pročs nekoupil z Chronoshopu SRPF79K1?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, EpsteinBarr napsal:

Super nazory a pohlad na "vec", klobuk dole, pane. Snad raz dospejem aj ja 🙂
A teda s cislom 50 sa pomaly zacinam kamaratit (navonok). Inside je to ale stale take ako kedysi 🙉 

 

EDIT: ked uz tu teoretizujem, tak aspon nejake Seiko na ruke 

IMG_0538_a.jpg

Tak vybral jsi ty nejhezčí, gratulace, užívej 😉

Jinak nevím jestli je to na klobouk, nebo spíš na kazajku, ale funguje to 🙂 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radik Po pravdě trochu mi hrabe z covidu a z omezení z něho plynoucích. Rád cestuji a už jsem musel zrušit dost plánů, některé dost důležité pro mne. Teď nakupuji více než obvykle, posledních pár měsíců, asi kompenzace. Když jsem viděl tyto Manty, nechtělo se mi čekat, vlastně jsem dělal  preorder i v Japonsku.  Líbilo se mi, že je to Japan verze a taky to dobrodružství nákupu tam je mnohem zábavnější, zkrátka jsem tam dlouho nic nekoupil a byla příležitost :)

Pilotky máš moc pěkný, dost věrohodný, řekl bych. Já teď obdivuji GS a taky počítám a zvažuji, zda je to dobrý nápad :)

Upraveno uživatelem Toblin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Toblin Nojo, tak to máme přesně opačně, já naopak cestuju nerad, takže tohle snáším  r e l a t i v n ě  dobře (čímž neříkám, že mě to n****e). Jo a dobrodružství zahraniční objednávky bych si taky raději odpustil :) No ale zase pak můžeš říct, že máš Japan verzi a to se počítá. Ono ani Chronoshop je teď nemá skladem, tak jsem zatím v klidu... zatím.... Tak uvidíme ;)

Jaký jsou jinak naživo? Z těch produktovek mi přijdou spíš do zelena, ale z videjí na Y-T mně zase vyznívají jako tmavě modrý?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radik Kdepak, do zelena vůbec. Je to taková tmavá, námořnická modrá. Jako na mých fotkách, to celkem odpovídá. Ovšem za předpokladu, že se shodneme na tom, čemu říkáme modrá :) Co se týká safíru, řekl bych, že používají velmi progresivní vnitřní AR, páč i bez vnějšího AR se to sklo pod určitým úhlem úplně ztrácí.

Upraveno uživatelem Toblin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, shewcza napsal:

Celá řada LX je naprosto skvělá! Bohužel už je to jen pro opravdu ortodoxní fanoušky seika. Nicméně skvělé hodinky, užívej si je!

Díky, popravdě nebýt to dárek, nevím jestli bych se k nim "probojoval"...  ale užívám 🙂 Jen by to chtělo lepší fotky, jako ty tvé a podobně 😉

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, DavidLC napsal:

Díky, popravdě nebýt to dárek, nevím jestli bych se k nim "probojoval"...  ale užívám 🙂 Jen by to chtělo lepší fotky, jako ty tvé a podobně 😉

 

 

Toblin: jsou fakt krásný! Díky za info, ale pěkně mě trápíš :D s tím AR si mě velmi potěšil na to se hodně těším..jako ostatně na všechno ostatní 😇

Tak snad za týden, dva dorazí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Toblin napsal:

@Spongebob Těšit se na něco nového je vlastně kolikrát mnohem lepší, než to mít :)

Je to tak! Momentálně čekám asi na tři věcy z různých sfér..hodinky, litina na grill atd.. a všechno je to s dodávkou cca po týdnech tak mám těšící se měsíc :D a je to fakt super. Člověk si v týhle divný době musí udělat radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...