Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Polo21 napsal:

To mi je luto ze ti posobim traumu 😃

kupoval som cez chrono24 z ITA. V utorok objednane, v stredu poslane, dnes na ruke.

Velmi pekne spracovane hodinky. Tmavomodry cifernik je super, guma velmi prijemna na dotyk. Luneta sla prve tri otacky stuha, ale potom sa uz rozhybala.

Mozno otazka na majitelov Samuraiov. Po vytiahnuti korunky do prvej polohy a pokuse o natahovanie, korunka akoby chiti zavit a zacne sa zakrucat. Proste neviem hodinky manualne natiahnut. Ide mi to jedine tak, ze pri natahovani taham korunku smerom k druhej polohe, ale aj tak citim ako chytam hranu zavitu.

Né trošku přeháním samozřejmě :) tak paráda.. gratuluju. Já ze zahraničí bral jen z Jomashopu a jen jednou.. tyto jsem tam nenašel. Tak jsem šel cestou z ČR navíc 5let záruka atd. Mám v plánu si je nechat no. Jak jsou na tom s výškou? Dokážeš si je představit nosit stabilně? Spaní atd.. 

Jaký máš zápěstí? Já mám 17mm.

Edit: ještě vlastně bych mohl být první kdo je objednal v ČR 🤣

Upraveno uživatelem Spongebob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau kluci,jsem tady nový.S hodinkami jsem začal před 2 měsíci a jsem fanda japonských hodinek,mám zatím dvoje a to SEIKO SUN095P1 a CASIO G-SHOCK MTG B1000D.Posílám ranní foto mých Seiko při pobytu venku

20210314_084851.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...