Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, sádrovejježek napsal:

 

a vkus máš taky dobrej, k Seikům  jsem se dopracoval až po dlouhé době s příchodem na toto závíslé chronomagorské forum:)

už to sice není to SEIKO, co to bejvalo, ale to říkám i o pivu, fotbalu......atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Arthur N. napsal:

a vkus máš taky dobrej, k Seikům  jsem se dopracoval až po dlouhé době s příchodem na toto závíslé chronomagorské forum:)

už to sice není to SEIKO, co to bejvalo, ale to říkám i o pivu, fotbalu......atd.

Tak moje začátky taky nebyli slabě řečeno nic moc ("hodinky" jsem začal nosit v patnácti- po jednom DW a Festiny). Po nějakém brouzdání po zahraničním ytb jsem od fashion brandů utekl a začal si hledat "opravdové" první hodinky. První mi do oka padly štajny, ale na ruce mi nějak nesedli (a jistý hlásek v hlavě mi mlel něco o "roládách pro chudý"). Ani nevím jak, ale nějak mě požadavek swiss/německo opustil a po pár nocích hledání jsem si vybral ty SRPA27K1. Už jsou se mnou přes rok a i když jsem na ně nikde nenašel pořádnou recenzi nebo jiného majitele, dělají radost. Cesta k samurajům pak šla poměrně přímo (původně jsem chtěl skxka, ale přestali se prodávat+ ušetřil jsem krapet víc chechtáků a zamiloval si tvar pouzdra a kombinaci barev "pepsi"). Ty mi dali na chvíli pokoj, ale chronobundus už mě nahlodává na suma. Tak uvidíme jak to dopadne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Arthur N. napsal:

a vkus máš taky dobrej, k Seikům  jsem se dopracoval až po dlouhé době s příchodem na toto závíslé chronomagorské forum:)

už to sice není to SEIKO, co to bejvalo, ale to říkám i o pivu, fotbalu......atd.

možná to tady už někde je (pokud jo, odkažte mě někdo prosím😄), ale myslím si, že udělat vlákno o "hodinkové" cestě jednotlivých chronomagorů by bylo super počtení 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...