Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, xbraj19 napsal:

@Chronopetr jedna vlaštovka jaro nedělá 😉

To určitě ne. Jen to víc koresponduje s mým přesvědčením, že značka jako je Seiko by do svých ikonických modelů nemontovala nějaké kulhající žebráky. Jsem přesvědčený, že je to spíš klasická situace, kdy o chybných kouscích je hned slyšet, zatím co s bezchybně fungujícím se každý nechlubí, protože se funkčnost předpokládá. A i kdyby, tak jít trošku do rizika se za těch luxusních 70 hodin rezervy vyplatí. 

A moje SKX na racingu, abych jen nedatloval...

20210403_124551.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Chronopetr napsal:

To určitě ne. Jen to víc koresponduje s mým přesvědčením, že značka jako je Seiko by do svých ikonických modelů nemontovala nějaké kulhající žebráky. Jsem přesvědčený, že je to spíš klasická situace, kdy o chybných kouscích je hned slyšet, zatím co s bezchybně fungujícím se každý nechlubí, protože se funkčnost předpokládá. A i kdyby, tak jít trošku do rizika se za těch luxusních 70 hodin rezervy vyplatí. 

A moje SKX na racingu, abych jen nedatloval...

Nemozes vsak vylucit ani moznost - majitelia o kalibroch 6Rx5 vedia svoje (rozumej presnost a hlavne konzistentnost odchylky je tak trochu ako hod kockou) a napriem tomu sa tym nechvalia. Z dovodu, ze to jednoducho prejdu mavnutim ruky podobne ako nevycentrovane armovaky. Tu by rovnako tvoje presvedcenie “Seiko by predsa.... “ naslo uplatnenie. Obe spomenute vlastnosti su aj moj pripad. A predsa mam tie zaby rad.

P.S.: S @xbraj19 by som sa v otazke Seiko velmi neprel. Myslim, ze ich mal v rukach viac ako my kedy uvidime co len fotke. 🙂

 

E4E62109-9733-4ADB-AE54-DB8BEB0AEFE1.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, tombas napsal:

Ta keramika tady ještě udělá vítr v kapsách některých chronomaníků, když vidím, jak to jede v poradním vlákně.

A to jsem si myslel, že se mě tohle téma v podstatě netýká....

...a vypadá to, že už týká :wallbash:

V poradním vlákně panuje pohoda a mír, prostě klid před bouří 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přehozeno na skoro stejnou barvu pásku. U tady těch řemenů musím ale uřezat to provlékaní, protože mi spona kvůli krátkosti provléknutí končí na devítce na zápěstí a hodinky se přetáčejí. A do dvacítky rozteče dávám 22. Jde to hůř urvat z ruky a je to tím pádem nižší o 3 mm. Vím,  je to do jiné diskuze, ale tak mě to napadlo.........

789CEFD8-2AC6-4724-B8DA-8197AD74741F.jpeg

B669F5D6-B0A7-4F63-9D0D-F8187787C3E5.jpeg

A8A7C598-6C7E-4801-BC9D-0B33B6481B06.jpeg

image.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...