Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Chápu to správně, že 7s strojek za skoro 9 tis, plus 1300,- doprava..? Tvl...

Presne tak to chapes spravne. Necekals snad, ze takove pekne petky, ktere se uz nevyrabi a jsou celkem unikatni pujdou sehnat za dva litry, ze ne? ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Daemonultimate napsal:

Díky :)To je obyč Bestech, jeden z těch, co člověk nešetří ;) ložisko, D2, pěknej úchop...

Pěkný Monstra, starý jsem měl dvakrát, ale tyhle nový ještě ne. Líbí se mi i díky strojku.

Ok, mrknu na něj. Jsou moje první a nemůžu si stěžovat. Já bych rád dvojkový oranžády ale vzhledem k cenám starých monster to je pase 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Jeronimo napsal:

Já teda nejsem v žádný seikař, ale hezčí pětky jsem neviděl. Ještě teda Jitka Čvančarová měla pěkné pětky než se jí to zvrhlo. :)

Já teď celkem nakupoval, takže třetí hodinky během pár měsíců bych si špatně obhajoval :D jinak bych asi neměl problém za tyhle "rare pětky" tu desinu uvalit. Integrovaný tahy teď frčí a ve spojení se starým nevyráběným modelem v automatu...why not!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Spongebob napsal:

Já teď celkem nakupoval, takže třetí hodinky během pár měsíců bych si špatně obhajoval :D jinak bych asi neměl problém za tyhle "rare pětky" tu desinu uvalit. Integrovaný tahy teď frčí a ve spojení se starým nevyráběným modelem v automatu...why not!

Jasné. Nejvíc mě sebral ten cifr. Chod lunety? Hoši, nevím jestli tady je to kus od kusu jinak jako třeba u starých monster, ale tady mi to cvakalo jako na Subech. Celkově hodinky působí kompaktním a nadčasovým dojmem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, AndyAaron napsal:


Presne tak to chapes spravne. Necekals snad, ze takove pekne petky, ktere se uz nevyrabi a jsou celkem unikatni pujdou sehnat za dva litry, ze ne? ;)

No já jenom, že se mi tyhle (nechci dělat reklamu, jen namátkou sem je tam našel) stejně líbily vždycky o dost víc, minimálně kvůli absenci těch čtyř (asi) falešnejch šroubů... Jinak by byly pěkný, to né že ne, ale 10 táců mě přijde zkrátka už moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, že se už nevyrábí, to chápu, ale jinak? Stejnej strojek, stejná řada, dobře WR je u nich lepší, ale to je věc těsnění, určitě kdybych hóóódně hezky poprosil nějakého hodináře, tak minimálně to 50M těsnění by mi tam dal taky. Já neříkám, že sou ošklivý, ale neseděl sem z nich na zadku ani tehdy a nesedím z nich ani teď, možná tím to bude, že ta cena mi přijde jak rukavicí do ksichtu. Ale nechci tady vzbuzovat dojem nějakýho rejpala, určitě si ( a samozřejmě i vcelku oprávněně) svého kupce najdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...