Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Včera v brémách v centru jsem v tureckém šopu/ šperkařství výlohy objevil první Shoguny. Nenosene, folie tam jsou ale starim odpadavaji. Měli je tam  mezi novýma pětkama, tak sem doufal že to nevi co to je. Cenovka byla 1100 ojro, stlacil sem na 990. Škoda protože za 800 bych je koupil. Moc to nechápu protože tam musí viset tak 7 let a evidentně neví co to je zač. Čekal sem že se toho budou chtít zbavit.

Kdyby někdo měl zájem pošlu adresu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, PetrSefl napsal:

Pěkné… Znáš původ toho řemene? Děkuji..

Díky. Je to stopro z eBay něco s cenou do 100,- Kč. Dokud se neplatilo výpalné do určité výše zásilky, kupoval jsem s poštou zdarma všechny tahy jen tam. A ještě teda vím, že to bylo původně myšleno na jiné s šířkou nožek 24mm. V místě pro stěžejky jsem ho kobercákem zúžil na 22 mm, takže vypadá trochu robustněji, ale mně to k nim sedí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20211201_095815.thumb.jpg.8cc5d35a7ba63298359c965fcf0a5b45.jpg

V 29. 11. 2021 v 18:46, shewcza napsal:

@dan83 gratulace! Z bazose? 🙂

 

V 30. 11. 2021 v 9:07, EpsteinBarr napsal:

kurňa, odkial ich mas? 🙂

 

diky, jak pise shewcza, z bazose....vicemene nahoda a tip mistniho clena:))

akorat bych na ne potreboval poresit jiny remen/gumu, neco bez tech vlnek a s cernou trnovkou - mate tip?

Upraveno uživatelem dan83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@dan83 "neumyselne" som predal este starsiu verziu darth tuna...olutoval som to na druhy den (akoze je tomu uz nejaky cas) a odvtedy som sa s nimi nestretol. Je sice pravda, ze nejak az extremne ich nevyhladavam, ale bola to proste chyba. Gratulujem, paradne hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Chronopetr napsal:

Díky. Je to stopro z eBay něco s cenou do 100,- Kč. Dokud se neplatilo výpalné do určité výše zásilky, kupoval jsem s poštou zdarma všechny tahy jen tam. A ještě teda vím, že to bylo původně myšleno na jiné s šířkou nožek 24mm. V místě pro stěžejky jsem ho kobercákem zúžil na 22 mm, takže vypadá trochu robustněji, ale mně to k nim sedí.

Děluji za info..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, dan83 napsal:

20211201_095815.thumb.jpg.8cc5d35a7ba63298359c965fcf0a5b45.jpg

 

 

diky, jak pise shewcza, z bazose....vicemene nahoda a tip mistniho clena:))

akorat bych na ne potreboval poresit jiny remen/gumu, neco bez tech vlnek a s cernou trnovkou - mate tip?

Pokud pak budeš chtít prodat tento, s vlnkama a trnovkou, je to origo Seiko, 22mm, tak mám zájem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...