Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Zdravím velevážené osazenstvo. Na mých King Seiko mi definitivně dosloužil řemínek. Bylo to i celkem vtipné. Vzhledem k tomu, že si hodinky nesundávám ani při postelových radovánkách, tak jsem si poté při oblékání nahlas říkal, kdeže mám hodinky. A moje drahá mi odpověděla, že jsem žádné neměl. Úplně jsem si v ten moment jist nebyl, ale stejně jsem odvětil, že je to hloupost, že bych bez hodinek z domu jen tak neodešel. I jal jsem se je hledat na posteli a samozřejmě jsem je našel na polštáři s odlepeným koncem řemínku v místě, kde je poután stěžejkou.

V práci jsem to pak zkoušel opět provizorně "opravit" sešívačkou, ale před chvíli mi to uletělo znovu a tentokrát jsem byl moc rád, že mi hodinky neskončily na zemi. Takže na vás jdu s dotazem, poněvadž zakládat kvůli tomu vlákno se mi úplně nechce a tady je ta koncentrace seikokotů beztak největší. Prosil bych tedy o tip na nový řemínek. Samozřejmě ideálně takový, který bude jednak ladit s hodinkami, jednak bych rád, aby byl přeci jen trochu trvanlivější a hlavně více rezistentní vůči potu (rozumějte nesmrděl mi po pár nošeních). Přeci jen se coby barman v práci často - třeba při šejkování - zapotím i v těchto chladnějších měsících. Myslím, že tenhle povolil především díky absorpci potu. Rozteč u nožiček jsem (snad správně) naměřil spíše 17 než 18 mm.

Uvítám nejraději tip na nějaký brněnský kamenný obchod, kde si ho budu moct před koupí prohlédnout naživo. Ale nebráním se ani těm webovým alternativám...

P1013105.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní čitelnost a tvar pouzdra.Kdyby byli o krapet menší nezlobil bych se ( a to mám 190/102).Hardex a luneta toho taky moc nevydrží přemýšlím nad tuningem.Safir a keramika- pánové kde to koupit a kde nechat udělat?e36010c4b877f4e4e06fcefd16ad177c.jpg

Odesláno z mého M2006C3MNG pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...