Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, kork74 napsal:

Viděl jsem je vždy jen na gumě. Prosím tě odkud máš ten tah?

Bez té gumy jsou to úplně jiné hodinky. Pecka

Kupoval jsem na strapcode.com a můžu doporučit, clo a DPH v ceně, doprava za 15 dolarů a z HongKongu dorazil za tři dny.

Konkrétně mám tento model: https://www.strapcode.com/collections/seiko-samurai-watch-bands/products/metal-ss-bcl05-b066

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, XXmass napsal:

Kupoval jsem na strapcode.com a můžu doporučit, clo a DPH v ceně, doprava za 15 dolarů a z HongKongu dorazil za tři dny.

Konkrétně mám tento model: https://www.strapcode.com/collections/seiko-samurai-watch-bands/products/metal-ss-bcl05-b066

Díky za rychlou odpověď. Už jsem se na ten odkaz díval. Našel jsem ho v odpovědi jinému členu tady po vláknu. 

Zkoušel jsem i objednat. $130 + $15 doprava. Ale v košíku pak přiskočilo ještě $29 navíc jako daň. Měl jsi to taky tak? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, kork74 napsal:

Díky za rychlou odpověď. Už jsem se na ten odkaz díval. Našel jsem ho v odpovědi jinému členu tady po vláknu. 

Zkoušel jsem i objednat. $130 + $15 doprava. Ale v košíku pak přiskočilo ještě $29 navíc jako daň. Měl jsi to taky tak? 

 

Měl, je to právě clo a DPH, asi jsem to blbě napsal. Nemusíš pak nic řešit, posílat dokumenty, celnici řeší fedex. Za mě ideální řešení. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, XXmass napsal:

Měl, je to právě clo a DPH, asi jsem to blbě napsal. Nemusíš pak nic řešit, posílat dokumenty, celnici řeší fedex. Za mě ideální řešení. 🙂

Časem do toho určitě skočím, protože to vypadá fakt dobře. A v reálu určitě ještě líp než na fotce, jak to tak někdy bývá.

Ok, díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, kork74 napsal:

Časem do toho určitě skočím, protože to vypadá fakt dobře. A v reálu určitě ještě líp než na fotce, jak to tak někdy bývá.

Ok, díky za info.

Vypadá velmi dobře a je to kus železa. Se Samuraiema je to dohromady kus hodinek. Ale i přes tu váhu se nosí velmi dobře. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, kork74 napsal:

IMG_20220107_084517.thumb.jpg.09c9222928bd726d339fdda6ddc1ebb2.jpgVybíral jsem vybíral až jsem vybral.

Gratuluji. Já jsem si z barevných druhů tohoto modelu vybíral tak dlouho a stejně se nemohl rozhodnout, až nemám žádný 🙈. Tak mít je komplet...jenže bych pak bydlel pod mostem a stejně by mně je někdo šlohl. 🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Chronopetr napsal:

Gratuluji. Já jsem si z barevných druhů tohoto modelu vybíral tak dlouho a stejně se nemohl rozhodnout, až nemám žádný 🙈. Tak mít je komplet...jenže bych pak bydlel pod mostem a stejně by mně je někdo šlohl. 

Vzhledem k mým oblíbeným barvám jsem to měl jednodušší. 😉

IMG_20220107_211938.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...