Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, Jerryl napsal:

Ahoj, koukám že máš Padiny trochu upravené s černými datovými věnci.

Můžu se zeptat, kde jsi to podstoupil a na co to může vyjít? Je to pěkný. díky

Ahoj, je toho vice. Safir, cerna signovana korunka cervenym S, 2x cerne datove vence, luneta potazena DLC, tah ze StrapCode. Jeste mi chybi keramicka pepsi vlozka. Upravoval jsem to hned kdyz jsem je kupoval, delali to kluci z Prazskeho hodinarstvi. Uprava neco pres 7000 se serizenim chodu a tlakovkou. Tah asi 4000. Tu vlozku jsem nasel od 900 - do 1500.. Chci ji ted objednat at to je komplet👌. Diky, ze se libi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za popis, už to všechno ostatní vidím také. To jsi se s úpravama docela rozšoupnul. Mě šlo vlastně jenom o to datum, protože mám tmavý ciferník a ten bílý podklad data z něj dost razí, tak mě napadly ty černé dat. věnce, aby více splynuly s okolím.

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Jerryl napsal:

Díky za popis, už to všechno ostatní vidím také. To jsi se s úpravama docela rozšoupnul. Mě šlo vlastně jenom o to datum, protože mám tmavý ciferník a ten bílý podklad data z něj dost razí, tak mě napadly ty černé dat. věnce, aby více splynuly s okolím.

Jj😅.

Datove vence jsou dva, á 1100Kc jeden. Takze vyjdou nejakych 2,2. A jsou paradni! Ty dny v Japonstine😅. Ne, fakt super. Vrele doporucuji, z cele upravy jsou ty dat. vence best! 

16496610981896577499873584188453.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, Jerryl napsal:

Díky za info, kouknu se po nich.

Nevíš, jestli jsou stejné jako pro kalibr 7s26?

Cerne vence Kandzi budou dostupne i pro kalibr 7s26. Jestli jsou rozmerove shodne s mymi 4r36 ale netusim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě tímto směrem se ubírá moje myšlení. Ani mi nejde o ty japonský znaky, ale pouze o černou barvu.

Celé hodinky se strojkem 7s26 a černými věnci se dají koupit lehce přes 2000Kč. Takže by šlo o transplantaci, na jejíž konci bych měl moje hodinky s černým datem a zbylé donátory bych dal někomu z blízkých, nebo za směšný peníz nabídl k prodeji. Jenom to musí pasovat. 

Jde o tyto hodinky. Myslím, že černý datum by jim moc slušelo.

3A3BF40A-C438-4105-B36A-DBDC4EB41660.jpeg

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, Jerryl napsal:

To jsou zajímavý Seika. Vypadají hodně vysoký, to si nebude do úzkého rukávku oblekové košile :)

Pod košili to není, ale na ruce se ani nehnou jak perfektně sedí díky tvaru pouzdra. Je to prostě “helmet” pouzdro. A jako bonus korunka, která netlačí do zápěstí (-:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...