Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, Dslabak napsal:

Variace na 007a316a0f2c38530ff8817ea79dfc58dc5.jpg

Odesláno z mého SM-M515F pomocí Tapatalk
 

 

před 6 hodinami, Jerryl napsal:

Moc pěkná modifikace 👍

Nechcem sa vas dotknut mojim skromnym nazorom, ale toto vyzera ako preslachtena diva svina. Kebyze sa dostojny pan J.G. Mendel namiesto genetickych modifikacii hrachu pustil do spominaneho zivocicha, dopadlo by to asi tak, ako tieto povodne pekne hodinky 🍻

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Epsteinbarr: věc názoru. Už jsem to tak koupil, mám doma i origo SKX007 a původně jsem z těch mod chtěl jen kanibalizovat tah a na gumě je prodat dál. Když si ale odmyslím, co to bylo původně, tak jsem si je oblíbil - naživo vypadají mnohem líp než na fotkách. Safír, antireflex, keramika a nakonec se mi moc líbí ty ručky, to vše v pouzdře, které dobře sedí na ruce. Tím, že ta keramická luneta má menší průměr, vypadají i samotné hodinky kompaktnější.
Tak snad to není zločin :) d264d618c8162a2a250103121a8084f3.jpg

Odesláno z mého SM-M515F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Dslabak napsal:

Epsteinbarr: věc názoru. Už jsem to tak koupil, mám doma i origo SKX007 a původně jsem z těch mod chtěl jen kanibalizovat tah a na gumě je prodat dál. Když si ale odmyslím, co to bylo původně, tak jsem si je oblíbil - naživo vypadají mnohem líp než na fotkách. Safír, antireflex, keramika a nakonec se mi moc líbí ty ručky, to vše v pouzdře, které dobře sedí na ruce. Tím, že ta keramická luneta má menší průměr, vypadají i samotné hodinky kompaktnější.
Tak snad to není zločin :)

Odesláno z mého SM-M515F pomocí Tapatalk
 

Mě připomínají Armidy, ta ručka ve svítivé barvě.... Jako asi bych si je taky nevzal (kvůli té minutovce, jinak super), ale neuráží. Já bych měl obavu, jak znám své staré oči, že by se mi to pletlo 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...