Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, EpsteinBarr napsal:

Skusim to "seriozne" ☹️
Asi mas pravdu. Bude nieco chybne, ked snowflake aj gs divery, ktore maju rezervu 3 dni najdes zastavene a ani ta nenapadlo, ze ich mas na policke a mohol si ich ponosit aspon chvilku. A ja mam hodinky skutocne na policke a v sufliku. Nemam trezor a nechodim do banky 🙊

Já ti rozumím a (bohužel/bohudík) to mám podobně, vlastně po ničem neprahnu... střídám dvoje, čistě účelově, Géčka mám u postele a beru si je na stavby. Druhé, tuňáky, na poličce a takhle to střídám. A vyměnit je je otázka jedněch dvířek, doma... A to jsem se cukal asi u třech kousků v inzerci (jedny mě mrzí, protože se líbily dceři), jinak mi proběhne hlavou : Přijdou, bude chvíli radost, pak krabička, no a co z toho... Takže jsem to obrátil a je mi to vlastně jedno, jsem takhle v klidu a nic nepotřebuju, úleva 😀 možná hloupý, možná mi není rozumět, ale funguje to..... zatím 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 hours ago, cody said:

Po 5 letech me necekane prepadl chronobundus. Reseni mel jen jedno. GS jak jinak. Sampansky cifernik je doma. Je fajn, ze je tu porad vetsina prodavajicich rozumnych, takze dalsi japonsky prirustek cekam postou po nedeli. 

👍  

tiez cakam v pondelok jeden japonsky kusok, ale priamo z Japonska 😀

bohuzial, krokodil nepresiel cez japonskych colnikov 😪, tak budem este musiet poriesit nahradu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, RobertPlant napsal:

Potápky v Itálii

Že to jsou pořád ty moje starý, dobrý SKX007? 😄 Však já si počkám už je budeš jednou prodávat a z nostalgie si je koupím zpět 🙂 Já dneska experimentuju s potápkama na kůži.

 

51DA31D8-703A-4BEA-8B5D-98284DA1B807.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 9. 2022 v 20:47, Waya03 napsal:

Že to jsou pořád ty moje starý, dobrý SKX007? 😄 Však já si počkám už je budeš jednou prodávat a z nostalgie si je koupím zpět 🙂 Já dneska experimentuju s potápkama na kůži.

 

51DA31D8-703A-4BEA-8B5D-98284DA1B807.jpeg

Klidně ti je půjčím! Trochu jsem je za ty léta potunil, ale furt to jsou ty tvoje bejvalky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, EpsteinBarr napsal:

super fotka 👍
toto je fajn pocin a tento cifernik sa mi skutocne paci

No vidíš, třeba je to návod, jak z krize středního hodinkového věku, k světlým zítřkům 😉🤔🙂. Jj, naživo,na ruce, super pocit a radost.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...