Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, EpsteinBarr napsal:

Fotka sice na h....(🙄) ale zakladnu vypovednu informaciu obsahuje.
Skoda darth tuna, ktore som predal. 

IMG_1665(1).jpg

Nechápu. Dyk jsou všechny skoro stejný 🙄

 

 

By teda řekla moje žena 🤣 

Boží kombo,na to že tě to moc nebere 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz som tu. Vcera sme s kamaratmi zasli na poharik vinka a pamätam si to zhruba do tretej rano. O chvilu ma caka cirkularka a asi 10 kubikov metrovice. Hadam mi ten zvuk pomoze 🙂 a este stastie, ze ja som len "podavac".

Ako by som to vysvetlil. 011 som kedysi predal do Prahy a okolia. Okolim nemyslim Brno a Moravu. @nickolas promine, ale ani Ostravu. Skor nejaky Cerny most, alebo Dejvice. Nahodou som nasiel cislo na kupujuceho (mobilne), tak som mu napisal, ze by som ich rad kupil spät. Poslal ma jasne do prdele. A po tretej sms, nielen jasne, ale aj vyrazne. Ze preco by predaval svoje najoblubenejsie hodinky. 

No a, minulu sobotu skoro rano, akoze ma to cele vobec nebavi (@DavidLC) som nahodou pozrel na chrono (@CEGY)a tam zrazu MM600. Sice s diašildom, ale takmer ako nove. Cenovo obdobne, ako kedysi (sice uplne nove). Tak som napisal chlapikovi, ze co s tym urobime. No a vymenil ich za nejake tie peniaze. 

Sice neviem, co s tymi hodinkami budem robit, ale tak nejak ma to trosku potesilo. Este tie darth tuna, co som kupil od dantechna a nerozumne predal. To by som mal plny suflik hodiniek, ktore nenosim. Kedze Sinn EZM je jeden neskutocny kus zeleza, ktory nejde a nejde z ruky. 

Ale plati, ze tie hodinky su velke. Hlavne teda vysoke. Vdaka titanu sa im pohodlnost na ruke upriet neda. No, uvidime....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...