Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, instant napsal:

tah na MM300 sa da prisposobit, ale chce to trochu vrzgania s bruskou. LINK

 

 

Už od pohledu se to musí gyglat zprava doleva, ale taky nahoru a dolů a pěkně dojebat pouzdro s diašíldem :)

Tah na MM300 taky stojí ranec, ale..

Kdybych je ještě měl tak bych koupil od číňana oyster, má takové příjemné rolex proporce 20/16 a ten bych napasoval. Mám ho od namoki na mm300 a jako ok.

 

dogfox_28.6.jpg.af72d8eeb3991e961887157260928bc2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

46 minutes ago, kamilb said:

Už od pohledu se to musí gyglat zprava doleva, ale taky nahoru a dolů a pěkně dojebat pouzdro s diašíldem :)

Tah na MM300 taky stojí ranec, ale..

Kdybych je ještě měl tak bych koupil od číňana oyster, má takové příjemné rolex proporce 20/16 a ten bych napasoval. Mám ho od namoki na mm300 a jako ok.

 

 

no rozhodne by som experimentoval s aftermarket kuskami na mm300 nie s oem. tento konkretne nepoznam dik za tip. aj ked teda neviem kedy sa k tomu dostanem bo v tomto veku som uz skurvene lenivy parchant.. ne ze ne 😄

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pujcil jsem si od zeny na zkousku jestli zkousnu na 19,5cm zapesti 38mm hodinky. No… pripadam si hrozne homosexualne. Je to strasne maly ikdyz na fotce zblizka to nevypada.

262AC383-E324-4C82-8AC1-904AFB073F13.jpeg

Upraveno uživatelem Ondrais
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Balthus napsal:

Za mě v pohodě a i ten řemínek je fajn, určitě no homo 😃😃 jen síla zvyku. 

Prijde mi to divny, necitim se v tom. Cely hodinky z dalky zabiraj jen 50% plochy zapesti. Zblizka fotka je vzdycky ok. Snazim se nejak nacitit tech 38mm na jedny hodinky z wishlistu a nejde mi to :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 hours ago, Ondrais said:

Prijde mi to divny, necitim se v tom. Cely hodinky z dalky zabiraj jen 50% plochy zapesti. Zblizka fotka je vzdycky ok. Snazim se nejak nacitit tech 38mm na jedny hodinky z wishlistu a nejde mi to :(

Je to len otazka zvyku, ja mam tiez 19,5 a nosim 36 az 42.  A ked menim z velkych na mensie, tiez mi to pride chvilu divne male 😄. Vela zalezi aj od konretnych hodiniek, (tvaru puzdra, noziciek, lunety.. ) Niektore posobia na pohlad vavsie, ine mensie. Napr. tieto su 37.6:

20230122_141717.thumb.jpg.b43a22048df43498583dafb6f1192ad7.jpg

20230122_114623.thumb.jpg.c1275780e25e8bec80a28b663c817d3b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, bluman napsal:

Je to len otazka zvyku, ja mam tiez 19,5 a nosim 36 az 42.  A ked menim z velkych na mensie, tiez mi to pride chvilu divne male 😄. Vela zalezi aj od konretnych hodiniek, (tvaru puzdra, noziciek, lunety.. ) Niektore posobia na pohlad vavsie, ine mensie. Napr. tieto su 37.6:

 

 

Díky, trochu jsi mě uklidnil... Asi to zkusim, kdyžtak je dám polovičce 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...