Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

před 53 minutami, Balthus napsal:

Tak tyhle bych si taky přál :)  Ty jsou hodně fajnové :) 

Dík👍, fajnové jsou, taky jsem po nich toužil, cca po roce na fóru se poštěstilo je sehnat ve zdejší inzerci, myslím že se taky dočkáš, je jich tu poměrně hodně 🍻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Ondrais napsal:

Co bylo tim zatvrzelym vzdorem? 

byl jsem si jistý, že Suma stačí, je to vlastně strašně podobné, neřkuli to samé - rozdíly jen blbá kosmetika...a že za takovou investici skončím v pekle :)

Upraveno uživatelem Bukoowsky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Bukoowsky napsal:

byl jsem si jistý, že Suma stačí, je to vlastně strašně podobné, neřkuli to samé - rozdíly jen blbá kosmetika...a že za takovou investici skončím v pekle :)

To se myslim hodne pletes s tou kosmetikou. Ja mam teda s nima najednou takovej vnitrni klid. Vim, ze cokoliv mene je pro me vicemene zbytecne a krok zpet, a ze by se mi toho libilo…. Ale najednou jakoby nemam duvod. 8L35 mi jede pri noseni 0s/d, kdyz odkladam tak +2s, co vic si prat. Navic ten heritage vzhled kterej neni zadna napodobenina doby minule ale v podstate nemenny design pozdnich sedesatych let je taky neco, co dnesni hodinky nemaji. A uz se nedelaj! Nejaky Tudory jsem hodil za hlavu, Rolex potapky vicemene taky. Mam klid. :) 
Myslim ze jsi udelal moc dobre a do pekla rozhodne nepujdes! :D 

Upraveno uživatelem Ondrais
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, Ondrais napsal:

To se myslim hodne pletes s tou kosmetikou. Ja mam teda s nima najednou takovej vnitrni klid. Vim, ze cokoliv mene je pro me vicemene zbytecne a krok zpet, a ze by se mi toho libilo…. Ale najednou jakoby nemam duvod. 8L35 mi jede pri noseni 0s/d, kdyz odkladam tak +2s, co vic si prat. Navic ten heritage vzhled kterej neni zadna napodobenina doby minule ale v podstate nemenny design pozdnich sedesatych let je taky neco, co dnesni hodinky nemaji. A uz se nedelaj! Nejaky Tudory jsem hodil za hlavu, Rolex potapky vicemene taky. Mam klid. :) 
Myslim ze jsi udelal moc dobre a do pekla rozhodne nepujdes! :D 

Však jasné - to byly jen takové ty libové kecy, než jsem je dal poprvé na ruku :) Jsou epické

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, safi napsal:

@Chronopetr: Co to je za model? Nevěděl jsem, že něco takového vůbec existuje. 

Jak už psal Špelda66, Seiko SRPC61 alias bottle cap. Má jich tu víc lidí v různých variantách. Už teda koukám, že minimálně v ČR moc v nabídce nejsou. Jen tady, ale teda asi o 2500,- dráž, než jsem je bral já cca před dvěma roky: https://www.ihodinarstvi.cz/hodinky/panske/potapecske/hodinky-seiko-srpc61j1-bottle-cap-5-sports/

Jsou fajn, takový neotřelý design. Někdo je miluje, někdo by je nedal na ruku 🤷‍♂️😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...