Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

včera dorazily, zkusil sem tam dát tah z casií jen tak a docela se mi to zalíbilo :)

(škoda, že jsem se tady na fóru dočetl, že maj šejdrem indexy, kdybych se to nedočetl, tak o tom nevím, teď o tom vím a trošku mi to vadí) kupoval jsem je na bondie - o cca 5tis levnější, než jinde..

 

(toto je můj první příspěvek zde na fóru)

🙊

C0061652-5A8D-48D8-BA80-FC68CA4C4011_1_105_c.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, kaktusář napsal:

včera dorazily, zkusil sem tam dát tah z casií jen tak a docela se mi to zalíbilo :)

(škoda, že jsem se tady na fóru dočetl, že maj šejdrem indexy, kdybych se to nedočetl, tak o tom nevím, teď o tom vím a trošku mi to vadí) kupoval jsem je na bondie - o cca 5tis levnější, než jinde..

 

(toto je můj první příspěvek zde na fóru)

🙊

C0061652-5A8D-48D8-BA80-FC68CA4C4011_1_105_c.jpeg

tady je vidět nepřesnost... docela to zamrzí, když jde o renomovanou oblíbenou značku a hodinky, které nejsou v úplně nejnižší cenové skupině...

mám dvoje čínské pagani a žádný podobný problém tam není...

 

Snímek obrazovky 2023-05-23 v 20.59.37.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, kaktusář napsal:

tady je vidět nepřesnost... docela to zamrzí, když jde o renomovanou oblíbenou značku a hodinky, které nejsou v úplně nejnižší cenové skupině...

mám dvoje čínské pagani a žádný podobný problém tam není...

 

Snímek obrazovky 2023-05-23 v 20.59.37.png

jo to je prostě děs běs... měl jsem ty samý, tak šly z domu. Hodinky jinak moc pěkný, ale po pár měsících ani ne jsem to už nezvládl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakce, no, jsem zvědav, jestli s nima vydržím :) Zatím se snažím přesvědčit sám sebe, že nepřesnosti jsou součástí citového vztahu, který jsem si s nima ihned začal vytvářet. Je to pozitivní jedinečnost, ne vada :)

Protože skutečně bez ironie jsem je začal mít ihned od rozbalení rád... Měl jsem velké obavy z velikosti, postupně jsem došel k přesvědčení, že jsou pro mne nejlepší hodinky velikosti max 41mm atp. Tyhle jsou o dost větší a přesto jsem měl ihned pocit, že na ruce perfektně drží..
Fascinuje mě jejich tvar, ručka jako harpuna, pláty samurajského brnění, prostě paráda.. Tak mám prostě trošku raněného samuraje :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, filltos napsal:

Tak to já sem měl docela štěstí u obyčejných Samurajů, 1-2 indexy tam jsou malinko mimo, ale toho si člověk ani nevšimne, u těch Mant to je dost...

 

PXL_20230524_060724717.jpg

tyhle jsou taky krásný, nepřesnost žádnou nevidím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, kaktusář napsal:

tady je vidět nepřesnost... docela to zamrzí, když jde o renomovanou oblíbenou značku a hodinky, které nejsou v úplně nejnižší cenové skupině...

mám dvoje čínské pagani a žádný podobný problém tam není...

 

Snímek obrazovky 2023-05-23 v 20.59.37.png

Prostě co ku to originál, aspoň poznáš že to není levná kopie z Číny 😉

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, pebe napsal:

Prostě co ku to originál, aspoň poznáš že to není levná kopie z Číny 😉

 

a navíc jednou budou mít hodnotu, bude se za pár let říkat: “nemáte někdo seiko z té slavné serie jak jim to tehdy ujelo? “

jelikož je to firma pověstná přesností výroby a nikdy se to nestalo, tato serie je mimořádně ceněná!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, kaktusář napsal:

Díky za reakce, no, jsem zvědav, jestli s nima vydržím :) Zatím se snažím přesvědčit sám sebe, že nepřesnosti jsou součástí citového vztahu, který jsem si s nima ihned začal vytvářet. Je to pozitivní jedinečnost, ne vada :)

Protože skutečně bez ironie jsem je začal mít ihned od rozbalení rád... Měl jsem velké obavy z velikosti, postupně jsem došel k přesvědčení, že jsou pro mne nejlepší hodinky velikosti max 41mm atp. Tyhle jsou o dost větší a přesto jsem měl ihned pocit, že na ruce perfektně drží..
Fascinuje mě jejich tvar, ručka jako harpuna, pláty samurajského brnění, prostě paráda.. Tak mám prostě trošku raněného samuraje :)

 

No vrátil/prodal bych je (otázkou ale je, kdo by he chtěl) a našel si jiné, bezvadné. Život je příliš krátký na to zaobírat se šmejdy, případně obelhávat sám sebe. Dokonalé budeš mít ještě radši ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...