Jump to content

Jaké Seiko máte právě na ruce?

People
 Share

Recommended Posts

V 17. 7. 2020 v 16:36, xbraj19 napsal:

Je to držák......ale nasadit ten crafter bylo peklo. Malém letěl z okna.

V 17. 7. 2020 v 17:08, EpsteinBarr napsal:

@xbraj19 Ja mam problem u SBGA031. Tah je nasadeny tak presne, ze dvaja rozni hodinari kyvali hlavou, ze take napasovanie este nevideli a ci to radsej nenecham tak ako mam. Instant tu daval fotky na hadre, tak som si povedal, ze to skusim aj ja. No, bez sance. Ale viem zit aj cisto s tahom 🙂

V 17. 7. 2020 v 17:54, instant napsal:

to mozem len potvrdit. toto davat on off je neludsky vykon. ja som to uz druhykrat neskusal, zostali na nato az kym nesli z domu :)

Hoši, tomu se říká -  olšové ruky :)

Já dnes letní kombinace. Mého srdce champion .

Sem fotil a Tonička zatím hodila bombu,  ale má krásný profil.

dogfox_19.07a.jpg

dogfox_19.07b.jpg

dogfox_19.07c.jpg

Ne to je Forstner,  je o 1mm širší než původní JBCh, má flexo koncovky 19-20mm. .

... a je levnější.  Moony jsou větší placka než tohle, no pravda,  trochu nižší. Ale už sem na něm viděl viset i keramické suby.

Mám rád neobvyklé řešení  :)

Edited by kamilb

V 19. 7. 2020 v 23:31, xbraj19 napsal:

@kamilb i přes tvoji nemístnou poznámku, ti to pochválím 😁. Docela se mi to líbí. Neškrtí to, jak je tah docela úzký a hodinky těžké?

Neškrtí ,neřeže, nedepiluje ale víš jak je to. Třeba kolik lidí už spona od mm300 pokousala a mě ještě ne :)

Mám ho trochu na volno abych pod něj strčil prst ale hodinky se nepřetáčí.

před 13 hodinami, Mr_Ropotamo napsal:

@kamilb vleze ten tah i na Seiko Monstera? Kde se to dá sehnat 🙂 ?

Na monstra bych dal shark mesh, když už. Tohle asi ne, je to fakt dost specifická záležitost :)

https://forstnerbands.com/

dogfox_20.07a.jpg

Pořád je považuju za nejlepší Samuraje, které kdy Seiko poslalo do světa. Dlouho ležely v šuplíku, nicméně tak měsíc zpět jsem je dal na ruku a mám je na ní dosud. Jen tedy na kolo s sebou beru Monstra.

Nedávno se mi dokonce stalo, že mě velmi intenzivně obtěžoval jeden chronomagor, jestli bych mu je neprodal. Že ty své musel kdysi prodat, když potřeboval peníze na rozvod. Několikrát jsem mu opakoval, že se jich nemíním zbavovat a stejně mi ještě při odchodu z baru říkal, jestli si nechci vzít jeho číslo. Docela by mě zajímalo, jestli je i tady...

P1011375.jpg