Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, Arthur N. napsal:

teď jsem si všiml, že ty pětky prodáváš:(, to Ti moc dlouho nevydržely:)

Guma je CrafterBlue CB13 na Miniželvy a na MM200, je fajn ale stejně zase koukám po nějakém tahu. Vidím to na UncleSeiko Z199 pro SKX013 a doladit koncovky.

A pětky nebyly úplně myšlené nastálo, chtěl jsem si zkusit i světlý cifr než se odhodlám do SCDC055 🙂 ale jsou super, velikostí a pohodlností. Ale nakonec to vždycky skočí u toho, že mám jen jednu ruku a je mi líto mít hodinky v kufříku a nenosit je. A miniželvy se mnou toho už prožily tolik... je to těžký no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Polo21 napsal:

SRPF79K1

20210311_170950.jpg

Neeeeeeeee!!! Ty jsi mě předběhl 😁🤣😭

Odkuj jsi je prosimtě bral? Já čekám už 14dní z Helveti.. 

Jaký jsou dojmy? Trošku mi zkrať čekání mikro recenzí. A pokud negativní postoj tak nic radši neříkej 🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi je luto ze ti posobim traumu 😃

kupoval som cez chrono24 z ITA. V utorok objednane, v stredu poslane, dnes na ruke.

Velmi pekne spracovane hodinky. Tmavomodry cifernik je super, guma velmi prijemna na dotyk. Luneta sla prve tri otacky stuha, ale potom sa uz rozhybala.

Mozno otazka na majitelov Samuraiov. Po vytiahnuti korunky do prvej polohy a pokuse o natahovanie, korunka akoby chiti zavit a zacne sa zakrucat. Proste neviem hodinky manualne natiahnut. Ide mi to jedine tak, ze pri natahovani taham korunku smerom k druhej polohe, ale aj tak citim ako chytam hranu zavitu.

Upraveno uživatelem Polo21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...