Jump to content

Jaké Seiko máte právě na ruce?

People
 Share

Recommended Posts

před 12 minutami, sádrovejježek napsal:

Co je to za tah? Vypadá suprově...😀

co je to za nick? vypadá suprově!
je to Razorwire od Uncle Seiko. Čekal jsem na něj docela dlouho (nebyly koncovky pro Samuraje), tak konečně.

před 3 minutami, ismit napsal:

co je to za nick? vypadá suprově!
je to Razorwire od Uncle Seiko. Čekal jsem na něj docela dlouho (nebyly koncovky pro Samuraje), tak konečně.

Díky a koukám, že se čekání vyplatilo.

(A nick? Jeden známý o mě prohlásil, že hulím jak sádrovej ježek... tak jsem si to vzal za své)

Jsem rád že tu nejsem sám a pvd jim sluší. Já dnes na novém canvasu
9ECC87D6-42FE-43A2-9F52-632B7786BE35.thumb.jpeg.7a56073373d3ad047fcd7d30395f8315.jpeg

Tak jsem to taky na dnes prohodil na zelenou - pro porovnani v te cerne verzi - to byl original remen na ktery jsem si dlouho nevspomel, dik za inspiraci78cca647f8f6b12a56394b678ea4f08f.jpg

před 20 hodinami, sádrovejježek napsal:

Co je to za tah? Vypadá suprově...😀

Jo je dobrej, taky jsem na něj u UNCS koukal, ale víc se mi zalíbil tento rýžovej:

https://www.uncleseiko.com/collections/samurai-diver/products/beads-of-rice-bracelet-for-the-seiko-samurai

ale zatím nedostupný... mám zadaný avízo až někdy zase bude. Tak jsem zvědav zda se to někdy stane :)

Zatím si budu užívat gumky.

před 3 hodinami, ismit napsal:

Jo, ten bude taky, já jsem ho objednával v srpnu a v listopadu byl doma. Doporučuju!
image.png.7ac2368de8f9403599e47a1fae245484.png

taky dobrej pacient :D  vypadá fakt super! Nevíš jak cca dlouhý maj ty prodlevy mezi opětovným naskladněním? Jestli rok, nebo pár měsíců..

těžko říct, možná za měsíc, možná za rok... Napiš Larrymu Uncle Seiko. On je podle mě extrémně busy. Ale čím víc lidí to bude žádat, tím spíš to bude. Na podzim byl na Samuraje BOR, ale ne Razor wire, teď teda obráceně...

Edited by ismit